Sporta klubos vērojams jaunu klientu pieplūdums

Sākoties jaunam gadam, liela daļa iedzīvotāju sākuši pildīt savas apņemšanās – sākt nodarboties ar sportu, uzlabot veselības stāvokli un vairāk pievērst uzmanību uzturam.

„Izvērtējot šo un iepriekšējo gadu varam secināt, ka apņemšanās ir lielāka kā iepriekš. Ir stabils regulāro apmeklētāju skaits un būtiski pieaudzis jaunu klientu pieplūdums, kas liecina vien to, ka gads iesācies ar pilnu pārliecību un atdevi,” atzīst “Joker klubs”  izpilddirektore Antra Videniece

Sports un citi aktīvās atpūtas veidi ne tikai uzlabo veselību — tiem ir arī sociāla un izglītojoša funkcija. Fiziskajām aktivitātēm ir liela nozīme arī slimību profilaksē, kas ir īpaši būtiski ziemas un pavasara laikā.

Cilvēka veselība un pilnvērtīga fiziskā attīstība ir viena no lielākajām mūsdienu sabiedrības vērtībām, par kurām pastiprināti tiek domāts uzsākot jaunu gadu.

”Ar sportu iepriekš nodarbojos, tomēr ne regulāri. Jutu, ka pasliktinās veselība, vairs nebija tik viegli tikt līdz dzīvoklim, kas atrodas 5. stāvā, tāpēc nolēmu, ka tā vairs nevar, ir kaut kas jādara lietas labā. Sākoties jaunam gadam, uzsāku apmeklēt trenažieru zāli un aerobiku atpūtas centrā „Joker klubs” un jau šobrīd priecājos, ka tik veiksmīgi iesācies jaunais gads,” informē atpūtas centra „Joker klubs” apmeklētāja Daiga Zandarte.
Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, atpūtas centra „Joker klubs” treneri piedāvā gan ķermeņa funkcionālā stāvokļa noteikšanu, izmantojot kardiotestus, gan individuālus treniņus, gan mērķtiecīgi veidotas treniņu programmas, gan regulāru testēšanu, tāpat arī auguma fotografēšanu ik pa 12 nedēļām un ķermeņa mērīšanu. Izvērtējot panākumus, „Joker klubs” pārstāvji sniedz konsultācijas kā uzlabot veselību un fizisko formu.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment