Rozā modes skati atklāj pasaulslavenās grupas „Enigma” balss

Pasākuma „Go Blonde” ietvaros š.g. 28. maijā Rīgā notika Latvijas modes dizaineru un mākslinieku modes skate, kurā bija skatāmi rozā tērpi bērniem un pieaugušajiem. Modes skatē piedalījās gandrīz divdesmit interneta veikala „Creative Latvia” modes mākslinieki un dizaineri ar rozā tērpiem un aksesuāriem. Modes skati atklāja dziedātāja Fox Lima, kas iedziedājusi kopīgu dziesmu ar pasaulē zināmo grupu „Enigma”.

Modes skates rīkotas ar mērķi iepazīstināt Latvijas modes cienītājus ar jaunākajām mākslinieku un dizaineru kolekcijām, liekot uzsvaru uz rozā krāsu, kas ir asociācijas „Go Blonde” krāsa. Pasākuma laikā iegūtie ziedojumi nonāks Lēdmanes ielas Bērnu rehabilitācijas centram. Līdztekus pasākuma laikā iegūtajiem ziedojumiem laika posmā no 26. maija līdz 26. jūnijam 5 % no ikviena pārdotā tērpa vai aksesuāra interneta veikala www.CreativeLatvia.com sadaļā „Rozā” jeb „Pink” nonāks bērniem ar īpašām vajadzībām.

Bērnu modes skatē bija skatāmi gan ērti ikdienas tērpi, gan svētku tērpi dažāda vecuma bērniem no tādiem veikala www.CreativeLatvia.com zīmoliem kā „Denēze”, „Something Cozy”, „Leny Tomy Factory”, „Colorlicious”, „DuDu Kids Couture”. Tērpus akcentēja zīmola „Baba Yaga” vūti. Modes skatē bērnus pavadīja modeles, tērptas dizaineres Elīzas Ceskes kleitās.

Pasākuma kulminācija bija vakara modes skate, kuru atklāja daudzsološā dziedātāja Fox Lima jeb īstajā vārdā Alise Ketnere, kas iedziedājusi dziesmu ”The Social Song” kopā ar pasaulē zināmo grupu „Enigma”. Modes skates laikā Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikals „Creative Latvia” pierādīja, ka rozā krāsai ir daudz dažādu toņu un tā piestāv ne tikai blondīnēm. Modes skate vienkopus piesaistīja tūkstošiem interesentu no dažādām pasaules valstīm, kas novērtēja klātienē veikala www.CreativeLatvia.com dizaineru tērpus un aksesuārus. Rozā tērpus darinājuši tādi Latvijas modes mākslinieki kā Vita Radziņa, Mila – Ludmila Kruglika, Iveta Vilne, Ieva Janelsiņa. Skatē bija aplūkojami arī tādu zīmolu kolekcijas kā „QooQoo” (Aļona Bauska), „Creative Latvia”, „Leny Tomy Factory”, „Mondolini”, „Vitelli”, „Puffy” u.c. Tērpus papildināja „ArtBag”, „Feltstyle” somas un „Dolly Lolly” rotas. Modes skatē redzamās kurpes īpaši pieskaņotas no apavu veikala „Stiletto”.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment