Saldējuma kokteiļi arī ziemā nezaudē savu popularitāti

Kā liecina “Druva” pārdošanas apjomi, neskatoties uz auksto ziemu, saldējuma kokteiļi joprojām ir iecienīti deserti, kurus baudīt īpašos gadījumos un ikdienā.

Saldējuma kokteiļus pazīstam kopš bērnības – kokteiļi, kas garšo pēc gardām ogām vai eksotiskām sulām nereti uzlabo garastāvokli, remdē slāpes un liek justies soli tuvāk vasarai. Izvēloties saldējuma kokteili pagatavot ar sulu, tai ir jāpievērš liela uzmanība, lai tā būtu biezāka. Par pamatu kokteilim var ņemt arī svaigi gatavotu ogu vai augļu biezeni, to pēc vajadzības saldinot. Ja kokteiļa konsistence šķiet par biezu, var pievienot pienu, bet, ja saldējuma kokteilis iznācis par šķidru, tur grūti ko labot.

Gatavojot saldējuma kokteiļus, galvenā sastāvdaļa ir labs saldējums. “Druva” produktu klāstā ir pieejams speciāls plombīra saldējums gardu kokteiļu pagatavošanai, kura ražošanas tehnoloģijas pamatā tiek izmantots īsts piens, ko ar lepnumu uzsver jaunais saldējuma iepakojums ar gotiņas attēlu.

“Lai gan ziemas mēnešos nereti saldējuma pirkšanas apjomi samazinās, šogad gan saldējums, gan speciālais saldējums kokteiļiem tiek pirks regulāri,” atzīmē a/s Druvas Pārtika valdes priekšsēdētājs Aldis Ošenieks.

Saldējuma kokteiļa būtība nav tikai atvēsināt cilvēkus karstā vasaras dienā, bet tas piešķir svētku garšu dažādiem pasākumiem, turklāt to var gatavot pēc katra individuālajām vēlmēm. Kādam zemenes, ķirši, apelsīni vai avenes, kāds cits ir šokolādes un vaniļas piekritējs. Variantu ir ļoti daudz, ir tikai jāatrod savs.

“Saldējuma kokteiļi savu burvību nezaudē ne ziemā, ne vasarā. Klienti ļoti bieži izvēlas savas pusdienas papildināt ar glāzi garda kokteiļa. Kā viens no iecienītākajiem ir banānu saldējuma kokteilis, kurš ir ne tikai ar izcilu garšu un smaržu, bet glāze vienmēr tiek atbilstoši izdekorēta, kas dod prieku gan man, gan klientam,” atzīst bārmenis Gints Freibergs.

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment