Arvien lielāku popularitāti Latvijā gūst dūņas saturoša kosmētika

Kā liecina SIA “BeautySalon” pārdošanas apjomi, liela sabiedrības daļa, sava izskata un veselības uzlabošanai, izvēlas dūņas saturošu kosmētiku, kas pazīstama ar savām attīrošajām, dziednieciskām, atindējošām un barības vielu šlaku izvadošajām īpašībām.

Daudzu un dažādu dūņu apgabalu izpētē visā pasaulē, tika atrasts tīrāko un iedarbīgāko dūņu avots Tiefenmoor, Austrijā, Forarlbergā. Austrijas dziļās dūņas, kas gatavojušās tūkstošiem gadu, pazīstamas ar savām attīrošajām, dziednieciskām, atindējošām un barības vielu šlaku izvadīšanas īpašībām. Kosmētikas produktu ražošanas procesā dziļās dūņas un dūņu ūdens tiek bagātinātas un papildinātas ar augu dabīgiem produktiem, kas tiek īpaši piemeklēti.

“Dūņu kosmētikas unikalitāte ir tā, ka produkti satur dūņas vai dūņu ūdeni, ēteriskās eļļas, taukskābes un lipīdus, kas radušies dabiskā ceļā un tie nav mākslīgi veidoti, kā tas ir lielākajā daļā kosmētikas. Šīs vielas viegli uzsūcas ādā un zemādas audos, atjaunojot dabīgo pH līmeni un veicinot ādas apasiņošanu,” stāsta BeautySalon ELIXEA kosmētikas līnijas pārdošanas menedžere Sigita Čakare.

Skaistumkopšanas preču vairumtirdzniecības salona “BeautySalon” preču klāstā tiek piedāvāta ELIXEA kosmētikas līnija, kurā netiek izmantotas un pielietotas kosmētikas un ķermeņa kopšanas produktos bieži atrodamie, bet daudzreiz apstrīdētie un veselībai kaitīgie naftas ķīmiskie derivāti vai sastāvdaļas. Pretēji tam – kosmētikas līnijas sastāvā ir 100% tīras melnās dūņas un 100% dabīgas augu sastāvdaļas, kas nepieciešamas sejas un ķermeņa ādas kopšanai un relaksācijai.

Produktos izmantotās dūņas tiek iegūtas no 18m dziļām zemes dzīlēm, jo tikai šādā dziļumā ir atrodamas vērtīgās, augsti saspiestās, pilnībā tīrās un homogēnās – dziļās dūņas, kurām ir dabiska krēmveida konsistence. ELIXEA produkti sastāv no 100% dabīgām izejvielām, kuras ir prasmīgi savienotas ar barības vielām bagāto dūņu ūdeni, lai būtu piemērotas jebkura tipa ādai.

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment