Saplāno laiku un parūpējies par drošību – ieteikumi mierīgam un patīkamam Dziesmu un Deju svētku noslēgumam

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki tuvojas izskaņai, kas nozīmē, ka nedēļas nogalē gaidāmi lielākie un grandiozākie svētku pasākumi. Līdz šim svētku laiks no policijas viedokļa aizvadīts mierīgi un bez nopietniem starpgadījumiem. Tādēļ, lai arī svētku kulminācijas daļa tiktu aizvadīta pozitīvi, svētku gaisotnē gan dalībniekiem, gan apmeklētājiem, kā arī neradītu nevajadzīgus satraukumus pārējiem iedzīvotājiem, Valsts policija aicina iedzīvotājus ievērot dažus ieteikumus, kurus ieteicams ņemt vērā XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku noslēguma dienās (5. –7. jūlijs):

- Uz Dziesmusvētku pasākumiem doties kājām vai ar sabiedrisko transportu, jo pasākuma norises vietā un tās tuvumā personīgo automašīnu novietot nebūs iespējams. Rīgas dome svētku laikā plāno nodrošināt papildu sabiedriskā transporta reisus.

- Rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un iespējamiem sastrēgumiem pasākumu norises vietās un to tuvumā, kā arī pilsētā kopumā.

- Ja rodas nepieciešamība braukt ar personīgo auto, pirms došanās ceļā noskaidrot, vai izvēlētajā maršrutā visi ceļa posmi svētku laikā būs pieejami. Nepieciešamības gadījumā izvēlēties citu maršrutu, izvairoties no sastrēgumiem un ierobežojumiem.

- Laikus saplānot ikdienas gaitas un aktivitātes, atvēlot papildu laiku ceļam, lai izvairītos no liekiem uztraukumiem un steigas.

- Pasākumu norises vietās rūpēties par personīgo mantu drošību, neatstāt mantas bez uzraudzības. Vērtīgas lietas pēc iespējas neņemt līdzi uz pasākumu vai turēt tās drošā vietā.

- Atbildīgi izturēties pret savu un citu veselību karstajā laikā, neaizrauties ar pārmērīgu alkohola lietošanu.

Iepazīties un sekot līdzi aktuālajai informācijai par satiksmes organizāciju XXV Dziesmu un XV Deju svētku norises laikā iespējams Rīgas domes Satiksmes departamenta mājaslapā. Informācija pieejama: http://www.rdsd.lv/?ct=dziesmusv

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment