Sieviešu korsetes 2010

Korsetes ir viskārdinošākā apģērba daļa sieviešu garderobē. Laika gaitā formas mainījušās, lai sievietes siluets izskatītos vislabāk.

Neskatoties uz to ka korsetes dažreiz ir neērtas, viņas atgūst popularitāti.

Christian Dior

Visseksīgākos modeļus izveidoja John Galliano – Christian Dior kolekcijā. Viņš izrotāja atlasa korsetes ar mežģīnēm un gipīru New-look stilā. Viņu iedvesmoja amerikāņu noir filmas ar satriecošam un valšķīgām varonēm.

Dolce &Gabbana

Domenico Dolce un Stefano Gabbana pievērsa īpašu uzmanību sieviešu korsetēm sava jaunajā kolekcijā, kurai piemīt vecās Sicīlijas gars.

Kolekcijā kas bija veltīta mežonīgiem rietumiem D&G piedāvāja modeļus no mīkstas zamšādas, denim un no baltas kokvilnas.

Versace

Jaunajā kolekcijā Donatella Versace piedāvāja ādas kleitu-korseti pūder krasā, kas bija veidota ļoti sarežģītā ādas pinuma tehnikā.

Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier-augstās modes ģēnijs neliks mums garlaikoties. Jaunajā kolekcijā viņa korsetes ir no atlasa, ādas un denim. Īpaši iespaidīgas ir atlasa korsetes kuras pavilktas zem militārā stila jakām un rrada seksīgu un agresīvu tēlu.

Antonio Berardi

Antonio Berardi kolekcijā bija izsmalcinātas korsetes ādas krāsa vai melnas, rotātas ar kristāliem un pērlēm. Korsetes izskatījās ļoti sievišķīgi un seksīgi.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment