Gunta Baško kļuvusi par ūdens Vichy reklāmas seju

Viena no Latvijas labākajām basketbolistēm Gunta Baško kļuvusi par ūdens Vichy reklāmas seju.

„Vēlējāmies sadarboties ar Guntu viņas atraktivitātes, mērķtiecīguma un dzīves prieka dēļ. Bijām ļoti gandarīti par to, ka arī neatkarīga aptauja, kurā noskaidrojām atpazīstamākās Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētājas, apliecināja Guntas popularitāti un cieņu līdzjutēju vidū. Esam pārliecināti, ka Gunta ļoti labi pārstāvēs mūsu ūdens Vichy zīmolu, jo tas ir domāts tieši tādiem cilvēkiem kā Gunta – aktīviem, moderniem, dzīvespriecīgiem,” norāda „Aldaris” Komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

Vichy un Guntas Baško sadarbība jau ir sākusies, reklāmas klips ar basketbolistes piedalīšanos ir uzfilmēts un drīzumā parādīsies televīzijas ekrānos. Gunta arī saņems dāvanu karti no Vichy, kas ļaus viņai bez ierobežojumiem visu sezonu baudīt Vichy produkciju, un pilnvērtīgi atgūties pēc noslogotā treniņu un spēļu grafika.

„Biju patīkami pārsteigta, kad man piedāvāja kļūt par Vichy vēstnesi un piedalīties šajā interesantajā projektā. Ūdens mums, basketbolistēm, ir nepieciešams tikpat ļoti kā skatītāju atbalsts, tādēļ esmu īpaši gandarīta sadarboties ar Vichy,” norāda Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības līdere Gunta Baško.

Cilvēka organisma ūdens nepieciešamību var salīdzināt tikai ar nepieciešamību pēc skābekļa. Intensīvas fiziskas slodzes laikāorganisms zaudē daudz ūdens. Turklāt, ja tā atjaunošana slodzes laikā ir nepietiekama, var ciest sportiskie rezultāti un veselība. “Tikai viena treniņa laikā es izdzeru vismaz divus litrus ūdens, tādēļ saņemtajam Vichy dāvinājumam būs arī praktisks pielietojums” gandarīta par sadarbību ar Vichy ir G.Baško.

Jau vēstīts, ka Aldaris ūdens zīmols Vichy kļuvis par Latvijas sieviešu basketbola izlases oficiālo atbalstītāju, tostarp Vichy rūpēsies, lai basketbolistiem vienmēr slāpju remdēšanai būtu pieejama Vichy produkcija.

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment