Sievietes 8. martā vislabprātāk dāvanā saņemtu ziedus, romantisku atpūtu vai skaistumkopšanas procedūras

Kā liecina pētījumu centra “Pontus Dati” apkopota informācija, šogad iecienītāko Sieviešu dienas dāvanu topa pirmajās vietās ierindojas tādi iepriecinājumi kā ziedi, romantiska atpūtas nedēļas nogale vai vakariņas, kā arī skaistumkopšanas pakalpojumi, SPA procedūras.

8. marts ir Starptautiskā sieviešu solidaritātes diena, taču Latvijā tā vairāk izvērtusies kā diena, kad vīrieši iepriecina sievietes ar kādu dāvaniņu, papildus uzmanības apliecinājumiem un ziediem. Tie ir arī kā pavasara svētki, kad mostas daba pēc ziemas augstuma un cilvēki sāk domāt par gatavošanos vasaras sezonai.

Aptaujātās sievietes norāda, ka 8. marts ir diena, kad vēlas sajusties īpaši mīlētas, tādēļ ziedi un uzmanības apliecinājumi ir ļoti būtiski. Atbildot uz jautājumu, kāda dāvana sievietes visvairāk iepriecinātu, vairums respondentu norādīja, ka priecātos par iespēju sevi palutināt, piemēram, ar kādu SPA procedūru, masāžu vai pirts apmeklējumu.

Aktīvās atpūtas centra “Joker klubs” izpilddirektore Antra Videniece norāda, ka marta sākumā ik gadu pieaug pieprasījums pēc dāvanu kartēm, kā arī dažādu skaistumkopšanas procedūru abonementiem. “Vīrieši nereti izvēlas iepriecināt savas dāmas tieši ar dāvanu kartēm, jo tas iepriecinās jebkuru, turklāt ļaus sievietei izvēlēties tieši sev patīkamāko procedūru. Vīrieši ar katru gadu kļūst arvien gudrāki un apzinās, ka lieliska relaksācija ir tas, kas padara sievietes ne vien skaistākas, bet arī apmierinātākas ar dzīvi un mīļākas pret stiprā dzimuma pārstāvjiem,” atzīmē Antra Videniece.

““Joker klubs” piedāvā dažādas plašas skaistumkopšanas procedūras sievietēm un vīriešiem. Tās ir sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, kosmētiskie pakalpojumi, solārija apmeklējuma iespējas, sejas, aromātiskās, klasiskās, medus, šokolādes un dažādas citas masāžas, kas ļaus atslābināties un atgūt dzīvesprieku un mundrumu. Tāpat ļoti iecienītas ir SPA procedūras prāta, ķermeņa un gara relaksācijai,” atzīmē Antra Videniece.

“Pontus Dati” aptauja veikta pēc aktīvās atpūtas centra “Joker Klubs” pieprasījuma. Tajā piedalījās 268 sievietes vecumā no 15 līdz 68 gadiem.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment