Šo sestdien Auto entuziastu ģimenes dienā notiks bezmaksas drošas braukšanas lekcija

Šajā nedēļas nogalē, sestdien 23. martā plkst. 11:00, Inchcape Motors Latvia rīkotās Auto entuziastu ģimenes dienas ietvaros Drošas braukšanas poligona 333 pārstāvji stāstīs par drošu un pārliecinātu braukšanu, ko apgūstot, ikviens autovadītājs, veicinās satiksmes drošību uz ceļiem. Ikvienam interesentam piedaloties bezmaksas Drošas braukšanas poligona 333 prezentācijā būs iespēja laimēt Individuālo apmācību kursa dāvanu karti 99 latu vērtībā.

 

Drošas Braukšanas Poligons 333 ir pirmais specializētais poligons Ziemeļeiropā, kas profesionāli praksē māca un trennē autovadītājiem drošas braukšanas pamatprincipus un ir izveidots vispārēju braukšanas prasmju uzlabošanai, treniņam, kā arī braukšanas priekam. DBP 333 kursanti mācās neiekļūt satiksmes negadījumos, pasargāt sevi un citus no negadījumiem un justies drošāk uz ceļa, kā arī apgūt braukšanas kultūru.

Izstrādāto kursu ietvaros DBP 333 tiek apgūtas un trenētas tādas satiksmes drošībai vitāli svarīgas lietas, kā pareiza sēdēšana pie stūres rata, automašīnas kontrole uz dažādiem segumiem, reakcija un koordinācija dažādu manevru veikšanai, pareiza trajektoriju izvēle līkumu izbraukšanai, pareiza bremzēšanas tehnika uz dažādiem segumiem, automašīnas kontrole sānslīžu situācijās, pareiza izvairīšanas no šķēršļiem, adekvāta rīcība ekstremālu situāciju gadījumā, kā arī akvaplanēšana jeb auto slīdēšana pa peļķēm.

Lekcijas laikā ikvienam interesentam būs iespēja uzdot jautājumus DBP 333 instruktoriem, kā arī tiks prezentēta īsfilma par DBP 333 nozīmi jebkura autovadītāja auto vadīšanas ikdienā. Prezentācijas laikā, atbildot uz drošas satiksmes vadīšanas jautājumiem un aizpildot anketu, jebkurš apmeklētājs varēs piedalīties izlozē un laimēt DBP 333 Individuālo apmācību dāvanu karti 99 latu vērtībā. Prezentācija notiek autosalona rīkotās Auto entuziastu ģimenes dienas ietvaros, kā laikā notiks šī gada viens no nozīmīgākajiem Ford notikumiem – jaunā Ford Fiesta prezentācija Latvijā.

Auto entuziastu ģimenes dienas ietvaros aicinām uz Inchcape Motors Latvia auto salona ierasties ar visu ģimeni, kur jo īpašas aktivitātes būs paredzētas ne tikai pieaugušiem auto cienītājiem, bet arī mazākajiem. Sadarbībā ar Tehniskās jaunrades namu Annas 2 ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar radio-vadāmu auto modelīšu darbības un uzbūves principiem, kā arī iemēģināt roku sacīkšu trasē, sacenšoties ar profesionāliem modelistiem. Īpašs pārsteigums būs paredzēts dāmām, jo, sadarbībā ar zīmolu Condoo, pirmo reizi Latvijā tiek rīkota skaisto kurpīšu aizsargu jeb papēdīšu izstāde. Aksesuāru dizainu un stilu veidojušas salona klientes un tādas sabiedrībā zināmas dāmas kā Anna Rozīte, Nellija Šlēgelmilha, Karlīne Štāla, Sandija Miezīte un Sanita Pelēķe.

Visiem auto cienītājiem būs iespēja piedalīties izmēģinājuma braucienos ar jaunu Ford Fiesta un citiem Ford modeļiem, saņemt īpašus piedāvājumus auto iegādei, kā arī uzzināt par auto gāzes priekšrocībām. Pieteikties testa braucieniem ar jauno Ford Fiesta vai jebkuru citu Ford modeli var, zvanot 67303000.

 

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment