THOMAS SABO: Šosezon rotaslietu modē mirdzēs trīs dārgmetālu toņi vienlaikus

Šopavasar rotaslietu modē dāmām būs pasakaini ornamenti un mauru arhitektūras tematika trīs dārgmetālu toņos, bet kungiem – dumpinieciski elementi tumšā sudrabā un oniksā. Pavasara un vasaras kolekcijās dzīvesstila zīmols THOMAS SABO iepazīstina ar trīs toņu kombināciju rotaslietās, kas pārtop par stila signālu 2013. gadā, pielāgojoties tendencēm modes pasaulē.

“Pavasaris atmodina vēlmi pēc izsmalcinātām lietām un neprātīgiem piedzīvojumiem. To atklāj THOMAS SABO jaunās sieviešu kolekcijas rotaslietas, kurās ir gan mauru arhitektūras motīvi, gan arabeskas, gan saulespuķes. Vīriešiem pavasaris ir laiks, lai atklātu savu dumpiniecisko garu, uzdrīkstoties izvēlēties sev piemērotus simbolus – franču liliju, čūsku motīvus, galvaskausu tēmu. Tā, lai pavasaris ir galvā, rotās, un pat uz motocikla ar krāšņu dāmu aiz muguras,” stāsta zīmola THOMAS SABO oficiālā franšīzes partnere Baltijā Anita Streiča.

Turpmāk THOMAS SABO kolekcijas tiks prezentētas atsevišķi: dāmām ar nosaukumu GLAM&SOUL un kungiem ar nosaukumu REBEL AT HEART.

Trīs pasakainie toņi

Sievišķīga, jutekliskums un spēks – tīrs sudrabs, ar dzeltenu zeltu pārklāts sudrabs un ar rozā zeltu pārklāts sudrabs – šie trīs toņi ir 2013. gada THOMAS SABO vēstneši. Tagad 925. proves sudrabs ir apzeltīts gan ar 750. raudzes dzeltenu zeltu, gan ar 750. raudzes rozā zeltu. Rozā zelta smalkumu izceļ siltā dzeltenā zelta klātbūtne, savukārt vēsā sudraba tonis piešķir kolekcijai modernus akcentus.

Kolekcija ir pavedinoši iedvesmojoša ar pasakainiem ornamentiem, kas ietver mauru arhitektūras motīvus. Rotas lāses formā savienotas ar tirkīza un lielajām sudraba arabeskām. Ar zeltu pārklātie saules kuloni, bagātīgi cirkoniem greznotas slēdzenes, kokteiļgredzeni un aproces ar “Art Deco” dekoratīvā stila motīviem, kas atgādina par tūkstoš un vienas nakts pasakām.

Sieviete, kura iepazīstina ar trīs jaunajiem THOMAS SABO toņiem, ir britu modele Popija Delavinja (Poppy Delevingne), kuras izcelsme saistīta ar sabiedrības augstākajām aprindām. Elegantā izskata dēļ, saglabājot dabiskumu, Popija tiek uzskatīta par piemēru veselai jaunu sieviešu paaudzei, kuru iedvesmojusi mode.

Dumpinieks ar vijoli

Līdzšinējais REBEL AT HEART stils ir papildināts ar apjomīgu skaitu rotaslietu, kuras raksturo dumpinieciska attieksme un ekspresivitāte. Tumšais sudrabs, kas spilgti raksturo šo kolekciju, piešķir to īpašniekam neparastu atturīgumu. Galvaskauss joprojām ir mūsdienu dumpinieka simbols – gredzenos, kulonos un oniksa aprocēs. Vīriešu kolekciju papildina čūskas kulonos un gredzenos, kā arī jauna interpretācija franču lilijai kā spēcīgam simbolam. Lai arī radīta dumpinieciskam džentlmenim, tomēr REBEL AT HEART kolekcija ietver daudzas rotaslietas, kas piestāv gan dāmām, gan kungiem, neatkarīgi no dzimuma.

Par REBEL AT HEART vēstnesi vīriešu kolekcijā kļuvis starptautiski atzītais, virtuozais vijolnieks Deivids Garets (David Garrett), kurš spēj savienot klasiku un roku savā vijoļspēlē. Deivids Garets ir liels rotaslietu fans un paraugs vīriešiem rotaslietu izvēlē, jo pats skaidri demonstrē uzdrošināšanos eksperimentēt ar izteiksmīgu stilu un aksesuāriem, līdz ar to kļūdams par stila pionieri vīriešiem visā pasaulē.

Tā kā THOMAS SABO ir krājkolekciju zīmols, ikvienam šo rotu cienītājam ir iespēja papildināt jau esošās rotas no iepriekšējām kolekcijām ar svaigiem elementiem, tādējādi radot personificētu rotaslietu kombināciju.

Zīmola jaunās kolekcijas gan sievietēm, gan vīriešiem ir pieejamas THOMAS SABO salonā TC SPICE, Lielirbes ielā 29, Rīgā.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment