Staburadze meklē Latvijas novadu raksturīgākās tortes

„Staburadze” šovasar rīko akciju „Latvijas Mājas tortes 2013”, lai atrastu katram Latvijas novadam raksturīgāko tortes garšu. Rīkojot ievērības cienīgus svētkus četros Latvijas lielākajos novados – Vidzemē, Kurzemē, Latgalē, Zemgalē, kā arī Rīgā – „Staburadze” meklē jaunas receptes tortēm, kuras arī tiek pagatavotas ar rokām no sirds.

„Staburadze” – tā ir vairāk kā 100 gadu gūta pieredze un tradīcijas, kā arī tortes, kas ar rokām gatavotas Pateicībā un Mīlestībā. Iestājoties par ģimeniskām svētku tradīcijām un vērtībām, „Staburadze” rīko gardu akciju, kurā aicina piedalīties ikvienu Latvijas mājas toršu cepēju. Lai piedalītos šajā akcijā, dalībnieki tiek aicināti mājās pagatavot savu īpašo torti, kas raksturo un simbolizē dalībnieka ģimeni un tās vērtības. Katram dalībniekam vislabāk zināmas sava reģiona raksturīgākās iezīmes, tāpēc tortes ar īpašām sastavdaļām, garšu, krāsu, formu vai kādu citu būtisku niansi, gūs akcijas rīkotāju neviltotu atsaucību.

„Mēs zinām, ka Latvijā ir simtiem un tūkstošiem mājsaimniecību, kurās svētkus sagaida ar mājās gatavotu torti. Tās vienmēr ir neizsakāmi garšīgas un raksturo katras konkrētās ģimenes, tai skaitā arī manas ģimenes, vērtīgās un paaudžu paaudzēs koptās tradīcijas. Mēs varam būt lepni par šādu bagātību, kuru, manuprāt, ir svarīgi saglabāt, atbalstīt un nodot nākamajām paaudzēm. Tā ir mūsu apņemšanās,” sacīja NP Foods valdes priekšsēdētājs Rolands Gulbis.

Kļūt par vienu no akcijas dalībniekiem ir ļoti vienkārši – iesākumā jāaizpilda pieteikuma anketa portāla Draugiem.lv lapā „Mājas Tortes” – www.draugiem.lv/majastortes -, jāizcep sava visgaršīgākā mājas torte un jāierodas uz akcijas vietu savā novadā. Akcijas norises vietas:

• Jelgavā, viesu namā “Zemnieka cienasts”, 27. jūlijā, plkst. 14.00
• Kuldīgā, Mārtiņsalā, 03. augustā, plkst. 14.00
• Rēzeknē, radošajā centrā “Zeimuļs” 10. augustā, plkst 14.00
• Valmierā, restorānā “Parks”, 17. augustā, plkst. 14.00
• Rīgā, Brīvdabas muzejā, Priežu krogā, 24. augustā, plkst. 14.00

Arī pasākuma norises vietā būs iespēja aizpildīt pieteikuma anketu, lai kļūtu par vienu no oficiālajiem dalībniekiem. Pieteikšanās, protams, ir bez maksas.

Ikvienam un ikvienai būs iespēja pacienāt citus ar savas ģimenes visgardāko un raksturīgāko torti, nogaršot citu veikumu, dalīties pieredzē ar domubiedriem, tai skaitā prasmīgajiem „Staburadze” konditoriem un, iespējams, kļūt par sava reģiona raksturīgākās tortes autoru. Uzvarētāja recepti akcijas rīkotājs „Staburadze” apņemas iekļaut savā sortimentā, lai popularizētu konkrētā Latvijas novada tradīcijas.

Konkurenci atstājot aiz durvīm, gardos, ģimeniskas sajūtas svētkos raksturīgākās tortes noteiks paši dalībnieki kopā ar akcijas viesiem un nozares ekspertiem norises dienā. Akcijas laikā atklāsim jaunas un interesantas toršu receptes, apkoposim un dalīsimies gadiem koptajās tradīcijās, vairosim mājas sajūtu un atbalstīsim to, kas gatavots Pateicībā, Mīlestībā un no sirds.

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment