Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas absolventi gūst panākumus darbā ārzemēs

Kā liecina Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas (turpmāk – Rīgas Kosmētikas skola) dati, skolas absolventes ir ļoti pieprasītas, veiksmīgi integrējas darba tirgū, strādājot visos lielākajos nozares uzņēmumos ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Skolas pastāvīgas uzmanības lokā ir izglītības kvalitāte un kosmētiķa profesionālo kompetenču atbilstība starptautiskiem standartiem, tādēļ jau kopš 2001. gada, vienlaikus ar nacionālo izglītības programmu, kosmētiķa specialitātē studenti apgūst Estētikas un Kosmetoloģijas Starptautiskās Komitejas – CIDESCO (Comitte International d’ Esthetique at de Cosmetologie) apmācības programmu. Skaistuma pasaulē CIDESCO ir prestižākā starptautiskā sabiedriskā organizācija ar vairāk nekā pusgadsimtu ilgām tradīcijām un pieredzi.

“Rudenī ģimenei radās iespēja dzīvot un strādāt Maltā, pavisam nelielā valstiņā, kas izvietojusies uz salas Vidusjurā. Atradu darbu SPA viesnīcā, kas apkalpošanas līmeņa, procedūru klāsta un cenu ziņā varētu būt pielīdzināma mūsu “Baltic Beach Hotel”. Sākumā biju uztraukusies par savām zināšanam un pieredzes trūkumu, taču ātri vien sapratu, ka manas zināšanas ir pietiekamas un pat parākas par vairums vietējo kosmētiķu prasmēm. Pavisam drīz es kļuvu par praktiskās apmācības vadītāju vietējām kosmētiķēm. Domāju, ka šai izvēlē galveno lomu nospēlēja CIDESCO Diploms. Manam tiešajam priekšniekam tas bija izšķirošais – pārliecinoša informācija par manas izglītības kvalitāti. Atlika vien apliecināt, ka esmu tā vērta. Nelieloties varu pateikt, ka man tas izdevās,” ar prieku atzīst kosmētiķe, Starptautiskās CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas 2004. gada absolvente Kristīne Jansone.

Pēc sekmīga Starptautiskā CIDESCO eksāmena nokārtošanas un 600 stundu nostrādāšanas patstāvīgā darbā specialitātē skolas absolventi saņem Starptautisko CIDESCO diplomu, kas ir prestižākais un visplašāk pazīstamais skaistumterapijas speciālista profesionālās kvalifikācijas dokuments pasaulē.

“Tagad no personīgās pieredzes ar pārliecību varu teikt, ka izglītība, ko ieguvu Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā, ir augsta līmeņa un pilnīgi pietiekama, lai zinīgi uzsāktu un attīstītu savu karjeru, veiksmīgi konkurētu darba tirgū gan Latvijā, gan citur pasaulē.” stāsta Kristīne Jansone.

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment