Noskaidrotas populārākās raudzību dāvanas jaundzimušajiem

Gatavojoties šī gada pirmajam „Gaidību 4dienu” semināram topošajām māmiņām, kas notiks 27. janvārī, tirdzniecības centrs „Domina” noskaidrojis patlaban populārākās raudzību dāvanas. Kā izrādās, jaundzimušie visbiežāk tiek apdāvināti ar rāpulīšiem, bodijiem jeb lācīšiem, gultas veļu, grabulīšiem un karuseļiem virs gultiņām, mīkstām rotaļlietām un zīdaiņa kājas vai rokas nospiedumu veidošanas komplektiem.

Kā norāda aptaujas dalībnieki – t/c „Domina” bērnu un zīdaiņu preču veikalu darbinieki, izvēloties dāvanas jaundzimušajiem, cilvēki arvien vairāk pievērš uzmanību tās praktiskajam pielietojumam, kā arī materiālam. Ja iepriekš liela daļa cilvēku dāvanas izvēlējās pēc principa „lai izskatās skaisti”, tad patlaban daudz lielāka uzmanība tiek pievērsta dabīgiem materiāliem: lai apģērbs būtu „draudzīgs ādai”, bet rotaļlietas – ar iespējami zemāku ķīmisko vielu īpatsvaru.

Tāpat vairāk cilvēku pērk dāvanas priekšdienām, nevis tūlītējai izmantošanai. Tam ir divi iemesli – pirmkārt, ja tiek iegādāts apģērbs vai apavi, dāvinātāji baidās kļūdīties ar izmēru, tādēļ drošības labad nopērk lielāka izmēra preci. Otrkārt, daļa dāvinātāju uzskata, ka vecāki bērna pirmajam dzīves posmam visu ir iegādājušies paši, tādēļ dāvina lietas laikam, kad bērniņš jau būs paaudzies.

Lai atvieglotu tuviniekiem raudzību dāvanu izvēli, semināra dalībnieces „Gaidību 4dienu” laikā tiks aicinātas jau esošo dāvanu topu papildināt ar savu vēlmju listi – lietām, kuras vēlētos saņemt savam mazulim pēc tā nākšanas pasaulē. 27.janvārī „Gaidību 4dienas” „Dominā” pie restorāna „Vairāk saules” sāksies, kā ierasts, pulksten 11.00. Tā ietvaros arī šogad topošās māmiņas kopā ar speciālistiem varēs diskutēt par grūtniecības laikā aktuālām tēmām.

Semināra tematiskajā sadaļā „Veselīgas grūtniecības padomi” tā apmeklētājas varēs uzzināt par mājas dzemdībām, to priekšrocībām un trūkumiem. Tikšanās laikā būs arī iespēja izkliedēt nepatiesos mītus par mājas dzemdībām. Tāpat eksperti pastāstīs par garīgās un fiziskās veselības uzlabošanu ar mākslas terapijas palīdzību.

Jau domājot par laiku pēc bērniņa piedzimšanas, „Gaidību 4dienas” apmeklētājām būs iespēja gūt zināšanas par agrīnās piesaistes veidošanos starp mammu un mazuli pirmajās dienās pēc dzemdībām. Topošajām māmiņām gana interesanta un nākotnē noderīga varētu būt informācija arī par šūpuļdziesmām un to nozīmi bērna audzināšanas procesā.

Tāpat sievietes uzzinās, kas ir grūtnieču vingrošana un kāpēc tā ir svarīga, tiks informētas par ķermeņa procedūrām grūtniecības laikā, kā arī saņems teorētiskus un praktiskus padomus, kā pāriem kopā gatavoties dzemdībām.

Arī šogad dalība „Gaidību 4dienās” būs bez maksas. Papildus 27.janvārī līdz pulksten 16.00 t/c „Domina” grūtnieču, zīdaiņu un bērnu preces topošās māmiņas varēs iegādāties ar īpašām atlaidēm, kā arī izmantot speciālos piedāvājumus.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment