Tirdzniecības centrs „Domina” ieviesīs īpaša dizaina elektroniskās dāvanu kartes

2010.gadā tirdzniecības centrā „Domina” draugu un tuvinieku iepriecināšanai tika iegādāti vairāk nekā 12 tūkstoši dāvanu karšu, kuru kopvērtība pārsniedza 105 000 latu. Šī gada pirmajos sešos mēnešos pārdots jau teju 5 000 dāvanu karšu, taču lielākais dāvanu karšu iegādes „bums” vēl tikai gaidāms gada nogalē līdz ar Ziemassvētku un Jaunā gada svinībām.

Ņemot vērā šo lielo pieprasījumu pēc dāvanu kartēm, kā arī apzinoties, ka ikdienā ir arvien grūtāk atrast laiku, lai izvēlētos personiskas dāvanas un tās arī glīti noformētu, tirdzniecības centrs „Domina” saviem apmeklētājiem sagādājis svētku pārsteigumu – septiņas īpaša dizaina elektroniskās dāvanu kartes, kuras, rotātas ar gaumīgu lentīti, noformētas kā mazi dāvanu sainīši. Turklāt atšķirībā no papīra formāta elektroniskās dāvanu kartes saņēmējs iegūs vēl kādu ļoti nozīmīgu bonusu: visa kartes summa nebūs jāizpērk vienā veikalā – to varēs tērēt vairākos piegājienos vairākos veikalos, kamēr karte būs tukša.

Jaunās elektroniskās dāvanu kartes tirdzniecības centra „Domina” apmeklētāji var iegādāties jau no 10.novembra „Dominas” informācijas centrā. Lai arī patlaban „Dominā” visbiežāk tiek pirktas dāvanu kartes 5 un 10 latu vērtībā, jaunās īpašā dizaina elektroniskās dāvanu kartes būs pieejamas par jebkuru summu no 5 līdz 100 latiem.

Tirdzniecības centra „Domina” elektroniskās dāvanu kartes būtībā būs dāvana „pieci vienā”, jo karte:

  1. Sniedz iespēju tās īpašniekam iegādāties tīkamu dāvanu vairāk nekā 170 veikalos, palutināt sevi skaistumkopšanas centrā, ieturēt gardu maltīti kafejnīcās un restorānos, kā arī izmantot citas iespējas, ko sniedz tirdzniecības centrs „Domina”.
  2. Dāvā iespēju sevi iepriecināt laiku pa laikam, jo dāvanu kartē ieskaitītā summa nav jāiztērē vienā pirkuma reizē.
  3. Sagādā pozitīvas emocijas, jo ir atraktīvi noformēta – dāvanu kartei ir septiņi īpaši dizaini, kas padara to personiskāku un ir piemēroti dažādām gaumēm un cilvēkiem – bērniem, jauniešiem, mīlētājiem, biznesa partneriem, radošo jomu pārstāvjiem, dzīves baudītājiem, kā arī racionālajiem pirkumu veicējiem un citiem.
  4. Kalpo par iemeslu tikties ar dāvanu kartes dāvinātāju, lai kopā dotos iepirkties – likt lietā dāvanu karti.
  5. Sniedz izvēles brīvību!

Apdāvināšanās procesam jāsaistās ar prieku, un no tā jāgūst gandarījums gan dāvanas saņēmējam, gan pašam dāvinātājam, tādēļ „Domina” aicina reizēs, kad grūti izvēlēties dāvanu, iegādāties īpašās dāvanu kartes un, iedvesmojoties no to dizainiem, starot!

Plašāka informācija par „Dominas” elektroniskajām dāvanu kartēm un tirdzniecības vietām, kurās to varēs izmantot, ir pieejama tirdzniecības centra mājas lapā.

 

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment