Turpina pieaugt pieprasījums pēc aktīvās atpūtas iespējām Latvijā

Ņemot vērā iepriekšējo gadu novērojumus, atpūtas komplekss “Avoti” aktīvi pilnveido savus pakalpojumus, lai nodrošinātu ģimenēm un bērniem draudzīgu atpūtu un neaizmirstamu vasaru.

Aizvadīto vasaras tūrisma sezonu atpūtas kompleksa “Avoti” saimnieks Kristaps Matisons vērtē kā labu un, salīdzinot ar citiem gadiem, bija novērojams straujš pieprasījums pēc aktīvās atpūtas pakalpojumiem. “Tas izskaidrojams ar vispārējo ekonomisko situāciju valstī un cilvēku izpratnes maiņu par atpūtu un izklaidi. Ja agrāk brīvdienās un atvaļinājumos cilvēki brauca uz siltajām zemēm, tad tagad vairāk izvēlas apceļot Latviju un atpūsties par daudz mērenākām cenām. Bieži vien apmeklētāji ir pārsteigti par gan Latvijā, gan “Avotos” piedāvāto pakalpojumu cenas un kvalitātes attiecību,” atzīst Kristaps Matisons.

“Šajā sezonā ir sagatavotas labierīcības ar zīdaiņu pārsiešanas iespējām un izstrādāti ģimenēm draudzīgi aktīvās atpūtas piedāvājumu komplekti ar piedāvājumu gan lieliem, gan maziem – minigolfs, dabas taka – labirints, gumijlēlkšanas batuti, golfs, teniss, piknika zonas, nakšņošana ar iespēju pašiem gatavot ēst,” turpina Kristaps Matisons.

Tā kā tuvojas skolu mācību gada beigas, tad atpūtas komplekss “Avoti” piedāvā īpaši skolēniem sagatavotas ekskursiju programmas, kurās var gan uzzināt ko jaunu, gan aktīvi atpūsties un saliedēt kolektīvu.

Ekskursijā “BMX Čempioni” apmeklētāji tiek iepazīstināti BMX galvaspilsētu Valmieru – BMX velotrasi, kurā izauguši Latvijas BMX olimpieši – Māris Štrombergs, Ivo Lakučs un Artūrs Matisons. Gida pavadībā apskatāms BMX muzejs, kurā redzami izcilākie Latvijas BMX sasniegumi, sacensību trofejas un Māra Štromberga Olimpiskais BMX divritenis. Programmas turpinājumā Jums ir iespēja iepazīties ar meža kokiem un krūmiem dabas takā – labirints “Koku skola”, kur 2 km garajās takās jāatrod seši koku noslēpumi. Bet programmas noslēgumā varēs skolēni sacenšas minigolfa turnīrā.

Četru stundu garajā programmā, Olimpiādes dalībnieki 7-12 cilvēku lielās komandās veic 16 stilizētas un improvizētas Olimpiskās disciplīnas – Golfs, Zirgu savaldīšana, Izpletnis, Šķēršļu josla, Olimpiskās lāpas nešana, Handbols, Svarcelšana, Soļošana, Šosejas braukšana, Olimpiskie riņķi, Maratons, Kanoe, Šaušana, Modernā pieccīņā – lielā stafete. Uzdevumi tiek veikti gan individuāli, gan komandās, kur komandu dalībnieki krāj punktus gan sev, gan komandai. Pasākuma noslēgumā – apbalvošanas ceremonijā tiek apbalvota labākā komanda un veiksmīgākie individuālie dalībnieki, kas vēlāk savus piedzīvojumus var pārrunāt piknikā pie ugunskura vai pirtī pie vakariņu galda.

Olimpiāde var uzņemt līdz 48 cilvēkiem lielu grupu un tā darbojas no maija līdz oktobrim.

TAGS: , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment