TV3 piedāvā raidījumu Ievas pārvērtības!

16.februāra vakarā TV3 skatītājus iepriecinās pārvērtību raidījums, kurš sniegs daudz vērtīgu padomu kā izskatīties un justies labāk un skaistāk! Raidījuma laikā izskanējušie ieteikumi un atziņas noteikti būs vērtīgi un noderīgi, tādēļ aicinājums nenokavēt raidījuma Ievas pārvērtības pirmizrādi 16.februārī 22:00 TV3! Padomdevēju ampluā iejutīsies modes mākslinieces Indra Miklāva un Anita Altmane, kuras ik trešdienu revidēs dalībnieču drēbju skapi un dosies uz veikaliem iegādāties jaunas drēbes! Un kas iepriecinoši – ikvienam ir iespēja nokļūt Ievas pārvērtības studijā un ļauties pārvērtībām, atliek vien aizpildīt anketu www.tv3.lv!

Ikvienas sievietes sapnis!

Nebūs melots sakot, ka gandrīz ikviena sieviete vēlētos kļūt šarmantāka, izskatīgāka un pārliecinātāka par sevi un vizuālo tēlu! Jaunais TV3 raidījums to piedāvās! Jau pavisam drīz skatītāji tiks iepriecināti un pārsteigti raidījumā Ievas pārvērtības, kura laikā kādai laimīgai dalībniecei būs iespēja piedzīvot neticamas un pārsteidzošas pārvērtības! Jāatzīst, ka dažas dalībnieces iepriekš nemaz nezinās par piedalīšanos raidījumā, jo šo vēsti uz mājām atnesīs raidījuma vadītājas kameru pavadītas. Tad dalībniece un vadītājas dosies un studiju, kas izveidota viesnīcas Islande luksuss numurā, lai tur revidētu sievietes skapi! Pēc revīzijas, šeit skatītājiem tiks demonstrēti tērpi, kurus būs izvēlējušās abas vadītājas – modes māksliniece Indra Miklāva un Anita Altmane. Un noslēgums būs kā pasakā – sapucētā sieviete dosies pie saviem radiniekiem! Prieks, sajūsma, laimes asaras un pārsteigumi garantēti!

Iepazīsimies!

Raidījumu vadīs divas jaunas modes mākslinieces – Indra Miklāva un Anita Altmane. I.Miklāva plašākai sabiedrībai kļuva zināma, kad kopā ar Arti Štramgūtu un kolekciju Black Label ieguva Grand Prix starptautiskajā jauno modes mākslinieku un dizaineru konkursā Habitus Baltija 2007, un divus augstākos apbalvojumus jauno dizaineru konkursā Asambleja modi Maskavā. Otra raidījuma Ievas pārvērtības vadītāja A.Altmane ir vairāku Latvijas modes žurnālu un neskaitāmu reklāmas kampaņu stiliste, studējusi modes dizainu Anglijā, veidojusi tērpus un stila bildes Latvijas mūzikas zelta jaunatnei, pašlaik ir žurnāla Santa vāku stiliste. Jaunā TV3 raidījuma producente ir Sandija Miezīte, režisopres ampluā iejūtas Dita Torstere un Aija Strazdiņa.

TAGS: , , , ,

0 Komentāri



You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment