Uzņēmēji atzinīgi novērtē atpūtas centra „Joker klubs” sniegtās iespējas

Kā liecina atpūtas centra „Joker klubs” veidotā klientu aptauja, uzņēmēji atzinīgi novērtē tā sniegtās iespējas – individuālos risinājumus, piedāvātos risinājumus un pienācīgo attieksmi.

Izvērtējot pastiprināto uzņēmēju interesi par „Joker klubs” iespējām, tika veikta klientu aptauja, lai noskaidrotu apmeklētāju vērtējumu atpūtas centra piedāvājumā, meklētu iespējas uzlabot līdzšinējo darbību un klientiem sniegtu augstāko servisu. Vienu no pozitīvākajiem vērtējumiem un vēlējumiem sniedza tieši uzņēmēji, kas „Joker klubs” izmanto gan semināru, gan darbinieku atpūtas pasākumu rīkošanai.

„Reizi pusgadā mums notiek visu sektoru darbinieku sapulce, kurā tiek pārrunāti padarītie darbi, plāni un mērķi uz ko ejam un jau otro reizi šādus pasākumus rīkojam „Joker klubs”. Pirmkārt, tāpēc, ka kolektīvs ir draudzīgs un atvērts, pēc sapulces kopīgi uzspēlējam skvošu vai boulingu, otrkārt, tādēļ, ka attieksme ir nesalīdzināma ar nevienu citu atpūtas centru. Mēs tiekam lutināti no visām pusēm, turklāt, šeit tiek piedāvāti individuāli risinājumi, kas mums un arī mūsu biedriem ir sevišķi būtiski,” atzīst Latvijas Biznesa kluba projektu vadītāja Linda Upīte.

Tāpat uzņēmumi izmanto atpūtas centrā esošo VIP jeb privāto zonu neformālai atpūtas rīkošanai nelielā lokā. „Joker klubs” privātā zona iekārtota austrumnieciski romantiskā stilā. Tā aprīkota ar SPA vannu, saunu, masējošu dušu un divām atsevišķām ģērbtuvēm. Privātā zona paredzēta īpašiem pasākumiem šaurā lokā, kur varat pavadīt laiku ar draugiem, kā arī rīkot seminārus vai biznesa pārrunas nelielam cilvēku skaitam.

„VIP zonu esam izmantojuši gan ģimenes un draugu lokā, gan, kad tiek rīkotas neformālas vadības sapulces. Manuprāt, šis ir lielisks risinājums dažāda veida atpūtai, jo nav jājūtas saspiesti un gaisotne ir tāda, kādai jābūt, lai rastos grandiozas idejas,” informē kokapstrādes vadītājs Jānis Vālodze.

„Šāda veida atpūta ne tikai uzlabo veselību — tiem ir arī sociāla un izglītojoša funkcija. To ir novērtējuši jau liels skaits uzņēmēju un mēs turpināsim strādāt pie tā, lai katrs klients šeit justos īpašs,” atzīmē aktīvās atpūtas centra “Joker klubs” izpilddirektore Antra Videniece.

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment