Valmierā „Electrolux” brīvdabas restorānā šonedēļ tiksies labākie pavāri un smalkākie gardēži

Valmieras pilsētas 730 gadu jubilejas svinību laikā mazbānīša depo uz divām dienām pārtaps par iedvesmojošu maltīšu vietu „Electrolux pop-up restorāns Valmieras rajonā”. Tur tuvējā apkārtnē audzētus un ražotus produktus maltīšu pagatavošanai izmantos unikāla Latvijas izcilāko pavāru komanda.

„Apmeklējot jaunas maltīšu baudīšanas vietas, cilvēks ne vien izaicina savas garšas kārpiņas un iepazīst garšas meistaru prasmes, bet arī iedvesmojas jauniem virtuves eksperimentiem pats. Tie, kas jau izvēlējušies šajā nedēļas nogalē pusdienot vai vakariņot Valmieras apkaimē, nokļūs uz iedvesmojošu garšas dizaina piedzīvojumu Valmieras mazbānīša depo. Tas celts 1911. gadā, bet augustā uz īsu mirkli pārtaps par brīvdabas restorānu un ēdienu baudīšanas vietu, kur tiksies gardēži un dizaina cienītāji. Gan ieraugot vietējos produktus un to pievilcību, gan iepazīstot virtuves tehniku ar funkcijām, kas līdz šim bijušas pieejamas tikai restorānu virtuvēs, bet tagad izmantojamas jebkurā mājas virtuvē,” stāsta „Electrolux Latvia” vadītājs Eduards Reneslācis.

Restorāna virtuves pavāru komandā būs restorāna „3 pavāri” pavāri Mārtiņš Sirmais, Ēriks Dreibants un Jānis Sproģis, restorāna „Bibliotēka Nr.1” pavārs Māris Jansons, Dikļu pils restorāna pavārs Jānis Siliņš, kā arī „Valtera restorāns” pavārs Valters Zirdziņš.

„Electrolux pop-up restorāns Valmieras rajonā” būs atvērts 9. un 10. augustā divos cēlienos katrā no dienām tiem gardēžiem, kas būs veikuši rezervāciju un ieradīsies ar ielūgumiem. Pašreiz vēl ir pieejami ielūgumi pusdienu cēliena rezervācijai brīvdabas restorānā.

 

TAGS: ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment