Veikalu plauktos ir pieejama revolucionāri jauna “XL” matu kopšanas produktu līnija

Zināmajai “Grazette of Sweden” “XL” matu kopšanas produkcijai jauns, uzlabots produktu sastāvs.

“Grazette of Sweden” produktu līnija ir spējusi pārliecināt vairākus tūkstošus pircēju un, uzlabojot un papildinot sastāvu, turpina to darīt arī šodien. Jaunā produktu sērija ar ābolu aromātu piešķir matiem veselīgāku izskatu un padara tos mirdzošus. Sērijas “XL” sastāvā ir keratīns, aqua ūdens, kas ir īpaši attīrīts kosmētikas vajadzībām, coco-betaine, kas matus padara īpaši maigus un tiek lietots arī bērnu šampūnos, zaļo ābolu ekstrakts un saulespuķu esence. Sastāvs veidots tā, lai aizsargātu matus no kaitīgā UV starojuma, kas ļoti aktuāli ir arī ziemā, kad matiem nākas pārciest ikdienas veidošanu, aukstumu, vēju, mitrumu, vitamīnu trūkumu un citus pārbaudījumus.

Gunnars Karlens, SIA “Carlen Hair Collection” īpašnieks, skaidro: “Zviedrijā “Grazette of Sweden” “XL” produkcija ir vislabāk pārdotā sērija, kas ir absolūts zviedru produkts. Jaunajā variantā šie produkti ir vēl “zaļāki”, t.i., draudzīgāki gan cilvēkam, gan apkārtējai videi, un zaļo ābolu svaigais aromāts liek sajust Skandināvijas vasaru.”

“Grazette of Sweden” “XL” produkcija radīta katram matu un ādas tipam. Latvijas tirgū ir pieejama pilna “XL” produktu sērija, tajā ietilpst šampūni, balzāmi, maskas, putas, dažādu veidu un stiprumu matu veidošanas līdzekļi, kā arī ķermeņa kopšanas līdzekļi.

TAGS: , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment