Veselības un skaistuma kūres augustā

Augusts ir mēnesis, kad dārzos ienākas ogas, augļi un dārzeņi. Arī veikalos tieši augusta mēnesī ir zemākās cenas gurķiem, tomātiem, puķkāpostiem, baklažāniem u.c. Tāpēc izmantojiet šo periodu veselības kūrēm, kas palīdzēs uzlabot redzi, attīrīt asinis un pat baros jūsu astrālo ķermeni. Un neaizmirstietpar skaistumkopšanu, kur arīdzan noderēs augusta raža.

Uzturs veselībai
Lietojiet uzturā daudz gurķus. Tie atjauno nieres, izskalo sāļu nogulsnējumus no organisma, atjauno šūnas (tīriet seju ar gurķu sulu vai taisiet sejas maskas no gurķu putriņas).

Neaizmirstiet par tomātiem. Tie satur pretiekaisuma vielas un A vitamīnu organiskās skābes acidozes likvidēšanai. Ar tomātu sulu var aizvietot kosmētisko pieniņu grima noņemšanai.

Ērkšķogas visu mēnesi jāēd četras glāzes dienā.

Ļoti vērtīgas ogas ir upenes, kuras ēdamas visu augustu pa divām glāzēm dienā.

Vēl ieteicamas ir korintes, kas nemaz tik bieži netiek lietotas uzturā. Korintes uzlabo redzi, attīra asinis un ar savu violeto krāsu spektru baro astrālo ķermeni.

Jaunie kartupeļi ir labi cīņai ar apvītušas ādas problēmām. Sarīvētu kartupeļa masu uzliek uz salvetes un tura uz sejas 15- 20 min.

Burkāni būs labi pret ādas iekaisumiem. Sejas maska, kas pagatavota no sarīvēta burkāna ādu ne tikai attīrīs, bet arī nomierinās.

Sulas
Kabaču un patisonu sulas var dzert pa 1-2 glāzēm dienā, lai skalojas nieres, locītavas un tīrās asinis. Nieru slimniekiem ieteicams šīs sulas dzert vēl lielākā daudzumā. Īpaši tās ieteicamas cilvēkiem, kuru darbošanās saistīta ar dzīvsudrabu un svinu, piem., zobārstiem.

Vannas

Ļoti labas ir vīgriežu vannas, kas palīdz nomierināt un uzlabot nervu sistēmas darbību. Uz vienu vannu vajadzēs 250g. sutinātu vīgriežu.

Kumelīšu vannas labi noderēs ne tikai nervu, bet arī ādas slimību gadījumos. Vienai vannai nepieciešams 100g. kumelīšu ziedu, kas pirms tam aplieti ar karstu ūdeni un atstāti divas stundas ievilkties.
epadomi.lv

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment