Ziemas naktis kopā ar 1188 vēl tikai dažas dienas

Ziemas nakts piedzīvojumu laiks zooloģiskajā dārzā tuvojas noslēgumam. Pasākums vēl ilgs tikai dažas dienas – līdz 2011. gada 31. janvārim. Šajās dienās ieeja būs atvērta līdz 19.00, bet pastaigāties zooloģiskā dārza teritorijā un baudīt dzīvnieku vērošanu var līdz 21.00. Savukārt iekštelpu ekspozīcijas, kurās dzīvnieki nejūt ne vasaru, ne ziemu (Žirafu māja, Tropu māja, Terārijs u.c.), būs atvērtas līdz 20.30. Pateicoties zooloģiskā dārza draugam Uzziņu dienestam 1188, šajos ziemas vakaros 16.00-19.00 ieejas biļešu cenas ir ļoti sirsnīgas – Ls 2,00 pieaugušajiem un Ls 1,00 bērniem, studentiem un pensionāriem. Lai iegādātos biļetes ar atlaidi, Zoodārza kasē ir jāuzrāda kupons, kas izdrukāts no 1188 interneta mājas lapas (http://www.1188.lv/kuponi/Ziemas_naktis_Zoodarza).

Tātad – katrs vēl var pagūt baudīt izgaismotas zooloģiskā dārza alejas un takas vakara stundās; vērot dzīvniekus gan Mēness, gan mākslīgajā apgaismojumā; ar prieku un mīļumu aplūkot jaundzimušos kazlēnus un trušu bērnus Lauku sētā; apciemot eleganto žirafu četrotni Žirafu mājā, kā arī pavērot daudzveidīgos Tropu mājas kukaiņus, rāpuļus, abiniekus. Pacietīgākajiem apmeklētājiem patīkamu vērošanu sagādās krāšņvāveres un kalitriksu kuplā ģimene, ūdens agāmu skaitīšana Terārija ekspozīcijā, kā arī jau krietni paaugušies mazuļi Bolīvijas naktspērtiķu un tvērējastes žurkķenguru ģimenēs Nakts dzīvnieku ekspozīcijā. Pārsteigumu joprojām sagādā arī pāvu bariņš, kurš vērīgākajiem apmeklētājiem atļauj ielūkoties tik savdabīgi ierīkotajā „guļamistabā” augstu priežu zaros.

Ziemas naktīs vēl arī turpinās spīdēt „Tīģera zvaigznājs”, kurš tapis sadarbībā ar tēlnieku Kārli Alaini. „Tīģera zvaigznāja” centrā, protams, vairāk kā 4 metrus garš un 2 metrus augsts Zvaigžņu Tīģeris. Ne mazāk interesanti ir arī tīģera pavadoņi – Pitons, Varde un Tauriņi, kas darināti kā krāšņi izgaismoti, telpiski atlējumi, bet starp priedēm ērti iekārtojies Zirneklis.

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment