Zīmolu daudz – veikals viens. STILE VERO apavu salons – butiks!

Pavisam nesen Rīgas centrā Ausekļa ielā 14 savas durvis vēra vaļā jauns itāļu apavu un aksesuāru multi zīmolu salons – butiks. Plašajā butika preču klāstā Jūs atradīsies tādus vadošos zīmolus kā: Moreschi, Casadei, Fabi, Giorgio Fabiani, Gianfranko Lotti, Roberto Cavalli, R&Renzi.

Š.g. 7.jūnijā norisināsies oficiālā itāļu apavu un aksesuāru salona –butika STILE VERO atklāšana un prezentācija, kuras laikā Jums būs iespēja iepazīties tuvāk ar salonā piedāvāto produkciju.

Jaunais butiks STILE VERO piedāvā Rīgas modes pazinējām (un it īpaši pazinējiem!) pašas aktuālākās apavu un aksesuāru kolekcijas no pazīstamiem itāļu zīmoliem, kuri ir slaveni ar to ekskluzīvo roku darbu un nevainojamo kvalitāti. Šie zīmoli jau sen sevi ir pieteikuši un iesoļojuši pasaules tirgū ar pārsteidzošiem panākumiem.

STILE VERO pirmo reizi Latvijā tiek pārstāvēts apavu zīmols Moreschi, kurš ir vadošais apavu ražotājs Itālijā, kura atšķirīgā īpašība ir savu modeļu izgatavošana ar rokām. Moreschi rozīnīte – kurpes ar eksotiskās ādas iestrādēm: krokodila, ķengura, ķirzakas un pat strausa. Moreschi apaviem jau ir devuši savu priekšroku ne mazums pazīstamu personību, starp kuriem bija pats Romas pāvests.
www.moreschi.it

Vēl viens no slaveniem zīmoliem, kurš ir pārstāvēts butikā – tas ir Giorgio Fabiani. Zīmola īpašība ir perfekti izstrādāti apavi, kuri atbilst kājas anatomiskajām īpatnībām.
www.giorgiofabiani.it

Jaunajā zīmola Casadei apavu kolekcijā pavasaris – vasara 2012 ir atrodamas sandales uz platformas, pilnpapēžu kurpes un augstpapēžu kurpes, greznas kurpes no eksotiskās ādas un stilīgas sandales, kuras vasarā ir pilnīgi neaizvietojamas.
www.casadei.com

Nākotnē tiek plānoti daudz patīkami brīži apmeklētājiem, tostarp jaunu produktu pienākšana augusta mēnesī, 2012/2013 sezonas rudens – ziemas kolekcijās Frotelli Rosetti, Frotelli Forino, PlinioVisona, Allessandro dell’Acqua.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment