Aicina fotoizstādē aplūkot pasaules skaistākās vietas

No 29.decembra līdz 8.janvārim mūsdienu fotoskola „Fotomaster” aicina uz savu studentu tradicionālo labāko darbu fotoizstādi „No pasaules pa daļiņai” tirdzniecības centrā MOLS. Izstādē attēlots skolas studentu skatījums uz plašo pasauli caur foto objektīvu.

Ar savu fotogrāfiju starpniecību darbu autori dalās saules siltumā un dabas krāsās, priekā un bērnu smieklos, brīnišķīgos un neaizmirstamos pilsētu un valstu skatos, kuri atstājuši visdziļāko iespaidu viņu atmiņā. Kopumā izstādē aplūkojami 19 „Fotomaster” studentu darbi.

„Pēc Ziemassvētkiem ir iestājies laiks, kad dienas paliek arvien garākas un jau drīz varēsim just, ka tuvojamies pavasarim. „Fotomaster” studentu izstāde šo procesu noteikti paātrina, jo pārsteidz ar pozitīvu enerģijas lādiņu, silda ar saules siltumu un uzbur fantastiskas krāsas. Tāpēc gribu aicināt visus, kuri ilgojas pēc dzīvesprieka un grib justies labi arī pelēcīgajā ziemā, noteikti apmeklēt šo izstādi MOLĀ”, aicina Liene Apine, tirdzniecības centra MOLS vadītāja.

Fotoizstāde ir kārtējais pakāpiens skolas audzēkņu daiļradē, ar kuru parādīt savu pieaugošo meistarību un apgūtās prasmes un iemaņas. Izstādē aplūkojamo darbu autori ir gan iesācēji šajā mākslā, gan tādi, kuri sevi jau pierādījuši, piedaloties izstādēs un fotografējot darbus dažādiem daudztirāžu izdevumiem.

Izstādē aplūkojamie darbi tapuši tādās skaistās pasaules vietās kā Norvēģija, Itālija, Igaunija, Vācija, Austrija, Francija, Taizeme un citas.

TAGS: , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment