Aicina restorānus un kafejnīcas piedalīties otrajā Gastronomijas festivālā

 

"PORT HOTEL" restorāns

Šogad no 31. augusta līdz 8. septembrim notiks otrais Gastronomijas festivāls, kurā ir aicināti piedalīties restorāni, kafejnīcas un bāri no visas Latvijas. Festivāla dalībnieki Latvijas iedzīvotājiem un viesiem prezentēs unikālus ēdienus, jaunas ēdienkartes un piedāvās īpašas akcijas, lai ikviens varētu izbaudīt grandiozu ceļojumu garšu pasaulē. Septembra sākums izvērtīsies par īstiem pavārmākslas svētkiem visā Latvijā!

 

"PORT HOTEL" restorāns

Šogad Gastronomijas festivāls aptvers ne tikai Rīgas, bet gan visas Latvijas gardākās maltītes ieturēšanas vietas. Festivāla organizatori aicina ikvienu sevi cienošu restorānu, kafejnīcu un bāru pieteikt dalību, lai ar savu unikālo festivāla piedāvājumu par īpašām festivāla cenām ne tikai piesaistītu jaunus klientus un pārsteigtu jau esošos, bet arī prezentētu sevi plašākai sabiedrībai un piedalītos festivāla mērķu īstenošanā – popularizētu ārpus mājas ēšanas kultūru un demonstrētu Latvijas sabiedriskās ēdināšanas un viesmīlības sektora augsto profesionālo līmeni.

 

Kafejnīca - bārs "Seoul"

Pērn festivālā gardēžus ar lieliskām maltītēm priecēja vairāk nekā 40 restorāni, tajā skaitā arī tādi restorāni kā „Gutenbergs”, „Kaļķu vārti”, „Ambiente”, „Bibliotēka N°1 restorāns”, 3 pavāru restorāns „Tam labam būs augt”, „Kitchen”, „SUITE Restorāns”, „Melnā Kaķa Mājas Restorāns”, svaigēšanas restorāns „Raw Garden”, zivju restorāns „Le Dome”, kokteiļbārs „Betty Page” u. c.

 

Restorāns "Ambiente"

Dalība festivālā ir bez maksas, un katrs Gastronomijas festivāla dalībnieks savu unikālo piedāvājumu prezentē savā ēdināšanas uzņēmumā, kur vislabāk sajūtama gan īpašā vide, gan viesmīlība, gan šefpavāra, konditora vai bārmeņa talanta pieskāriens.

 

"Tex-Mex" restorāns

Dalību ir iespējams pieteikt festivāla mājaslapā sadaļā „Pieteikšanās forma”.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment