Aptauja: Zobārsta apmeklējums kā nopietnākā atvaļinājuma sastāvdaļa

Kā liecina Socioloģisko un tirgus pētījumu kompānija “Pontus Dati”, tuvojoties atvaļinājumiem un brīvlaikiem, iedzīvotāji kā vienu no nopietnākajiem darbiem min arī zobārsta apmeklējumu.

Regulārs zobārsta apmeklējums ne tikai uzlabo smaidu, bet arī mutes dobuma veselību. Pēdējos gados arvien vairāk cilvēku ir satraukušies par savu zobu izskatu un veselību, tāpēc atvaļinājuma un brīvlaika brīdi atvēl tieši zobu uzlabošanas procedūrām, jo darba dienās nereti parūpēties par sevi nav laika.

V.Vanaga zobārstniecības klīnikā strādā profesionāla komanda. Darbā ar pacientu ir iesaistīts ne tikai ārsts, bet arī zobu higiēnists un administratori, kas ļauj ne vien veiksmīgi kontrolēt pacienta mutes dobuma stāvokli, bet arī uzturēt augstu iekšējās kvalitātes kontroles līmeni komandā.

Klīnikas un pacientu sadarbības mērķis ir atjaunot mutes dobuma funkcijas un kosmētiku. Veiksmīgas ārstēšanas pamatā ir ārsta un pacienta maksimāla sadarbība un atbildības sajūta.

“Mums raksturīga individuāla un iejūtīga pieeja klienta vajadzībām, mēs cenšamies atrast labāko risinājumu. Vasarā apmeklētāju skaits mēdz palielināties, jo cilvēki zobārsta apmeklējumu piesaka tieši atvaļinājumu sākumā. Tad ir brīvas dienas, ka arī cilvēki vēlas būs pārliecināti par savas mutes veselību pirms došanās garākos ceļojumos ārpus valsts,” atzīst projektu vadītāja Dārta Miķelsone.

Augstākie standarti zobārstniecībā un profesionāla pacientu apkalpošana ļāvusi šai klīnikai iekļūt Latvijas labāko klīniku vidū. Par augstu darba kvalitāti nešaubīgi liecina fakts, ka 90% pacientu pēc pirmā apmeklējuma kļūst par pastāvīgiem klientiem, savukārt lielākā daļa jauno pacientu ierodas tieši pēc citu pacientu ieteikuma. Nozīmīgi, ka Vanaga zobārstniecības klīnikas pakalpojumu kvalitāti atzinīgi novērtējuši arī pacienti no Skandināvijas valstīm, Lielbritānijas un citām Eiropas zemēm.

“Veiksmīga sadarbība ir tā, ja klients no klīnikas iziet smaidīgs. Nereti ir gadījies, ka klienti aizmieg zobārsta krēslā, un procedūru pat nemana. Zobārstniecība vairs nav tradicionāla un obligāta nodarbe, zobārstniecība ir rūpes par skaistumu, veselību un higiēnu. Tā var būt atpūta, skaistumkopšanas procedūra un noderīga atvaļinājuma sastāvdaļa,”

TAGS: , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment