Barbara Palvina – L’Oréal Paris jaunā seja

Barbara Palvina (Barbara Palvin) ir modes pasaules jaunatklājums, kura nupat noslēgusi līgumu ar L’Oréal Paris, kļūstot par zīmola starptautisko pārstāvi. Ungāru modele, kas izceļas ar dabiski valdzinošu skaistumu un izteiksmīgu raksturu, bieži pamanāma pasaules vadošo dizaineru modes skatēs un labāko fotogrāfu darbu kolekcijās. Jau pavisam drīz dzirdēsim Barbaru izsakām leģendāro L’Oréal Paris saukli “Jo mēs esam tā vērtas” (“Because we’re worth it”) .

“Šobrīd notiekošais nedaudz atgādina pasaku. Esmu patīkami satraukta par iespēju pievienoties L’Orèal Paris ģimenei, kuru pārstāv tādas pasaules ikonas kā Gvena Stefani (Gwen Stefani) un Klaudija Šīfere (Claudia Schiffer). Man ļoti patīk lietot kosmētiku, un jūtos pagodināta būt par seju L’Oréal Paris Rouge Caresse – modernai, dabīgai un maigai lūpukrāsai. Man ir izteikta, personīga vīzija par to, kas ir skaistums, un šī vīzija saskan arī ar zīmola moderno pieeju,” saka Barbara Palvina.

Barbara pirmo reizi tika pamanīta 13 gadu vecumā savā dzimtajā pilsētā Budapeštā. Pēdējo gadu laikā viņa sekmīgi pierādījusi sevi modes pasaulē, un viņas fotogrāfijas publicētas uz pirmā vāka tādiem žurnāliem kā L’Officiel, Russian Vogue, Hungarian Glamour, French Elle un Korean Harper’s Bazaar.

“Šobrīd Barbara ir viena no savas paaudzes visdaudzsološākajām modelēm. Būdama vien 18 gadus jauna, modes skatēs viņa apbur ar savu neatvairāmo baby-doll stilu un pārsteidz ar savu enerģiju, humorizjūtu un briedumu. Jūtos saviļnots, ka Barbara kļūs par vienu no L’Oréal Paris starptautiskajām pārstāvēm,” atzīmē Sirils Šapijs (Cyril Chapuy), L’Orèal Paris Starptautiskais zīmola prezidents.

Barbaras debija modes šovā bija Milānas modes nedēļas ietvaros, pārstāvot zīmolu Prada. Pēc tam modele strādājusi ar vairākiem pasaulē plaši pazīstamiem dizaineriem – Louis Vuitton, MiuMiu, Nina Ricci, Emanuel Ungaro, Christopher Kane, Julien MacDonald, Jeremy Scott, Vivienne Westwood, Etro un Chanel.

Barbara pievienojas L’Orèal Paris ģimenei līdzās Gvenai Stefani (Gwen Stefani), Patrikam Dempsijam (Patrick Dempsey), Lijai Kebedei (Liya Kebde), Eimijai Malinsai (Aimee Mullins), Hjū Lorijam (Hugh Laurie), Klaudijai Šīferei (Claudie Schiffer), Bejonsē Noulzai (Beyonce Knowles), Džeinai Fondai (Jane Fonda), Frīdai Pinto (Freida Pinto), Ines de la Fressange un Biankai Balti (Bianca Balti).

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment