Dizainere: Latvijas sievietes neprot mīlēt sevi

«Mūsu sievietēm ļoti pietrūkst prasmes mīlēt sevi. Viņas ir tik burvīgas, taču daudzām ir neskaitāmi kompleksi un pārāk zems pašnovērtējums,» savā pirmajā intervijā žurnālam L’Officiel Latvija sacīja 2010. gada labākā dizainera titula ieguvēja un modes zīmola NARCISS īpašniece Alise Trautmane. Lai iemīlētu savu atveidu spogulī, dizainere iesaka šādu recepti: sievišķīgs siluets, daudz kleitu, dažādu faktūru salikums un rūpīgi izvēlētas detaļas. Visu interviju par narcisisma priekšrocībām lasiet žurnāla L’Officiel Latvija aprīļa numurā.

Krāsu trakulībām veltītā L’Officiel Latvija jaunā numura vāku rotā amerikāņu dziedātāja Bejonsa, kas iejutusies krāšņas afrikāņu valdnieces tēlā. No karameļkrāsas mulates vizāžisti viņu pārvērta par džungļu pamatiedzīvotāju – ādu nokrāsoja gandrīz vai ogļmelnu, uz sejas uzklāja cilts rituāla zīmējumus, bet galvā uzlika amizantu galvassegu. Starp citu, vienu no šīs fotosesijas tērpiem ir veidojusi popdīvas mamma. Kā noritēja L’Officiel fotosesija ar Bejonsas piedalīšanos, var redzēt video, bet izteiksmīgos afrikāņu valdnieces fotoattēlus – L’Officiel Latvija aprīļa numurā.

Bez tam žurnāla L’Officiel Latvija jaunajā numurā varēsit atklāt negaidītus slavenību dzīves aspektus: uzzināt, kāpēc Žans Pols Gotjē ir vientuļš, kā ģēnijs no Latgales Marks Rotko kļuva par miljonāru, kāda ir populārās Latvijas aktrises Zanes Jančevskas skaistuma recepte. Iepazīstieties ar krievu skaistules Jeļenas Perminovas ceļu no modeles līdz oligarha sapnim un jaunai stila ikonai, kā arī nonāciet aktiera Kevina Speisija velnišķīgā šarma ietekmē. Aprīlī šie un citi stila un modes pasaules jaunumi ierodas kopā ar nepārprotamu košo krāsu uzvaru pār pelēcību – numurā valda pavasara krāsas apģērbā, grimā un interjera dizainā.

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment