Ketija Šēnberga un Kaspars Zlidnis sacentīsies dāvanu saiņošanā

Piektdien, 21.decembrī no plkst. 13:00 līdz 15:00 tirdzniecības centrā Domina Shopping notiks dāvanu saiņošanas zibensturnīrs, kurā savu veiklību Ziemassvētku dāvanu saiņošanā demonstrēs sabiedrībā zināmi cilvēki – raidījuma “Kinomānija” vadītājs Kaspars Zlidnis, TV seja Ketija Šēnberga, kā arī dziedātājs Viktors Zemgals. Tāpat meistarīgākais un ātrākais dāvanu saiņotājs tiks meklēts tirdzniecības centra apmeklētāju vidū.

Lai Ziemassvētku gaidīšanas laikam piešķirtu sportisku azartu un sacensību garu, ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam būs iespēja iemēģināt roku dāvanu saiņošanā. Par sacensību uzvarētāju kļūs ātrākais un meistarīgākais dāvanu iesaiņotājs.

Tāpat Domina Shopping darbosies arī dāvanu saiņošanas darbnīca, kurā ikvienam ir iespēja ne tikai saņemt ekspertu konsultācijas un padomus dāvanu saiņošanā, bet arī gaumīgi iesaiņot savus draugiem un radiem sarūpētos pārsteigumus. Tiem, kuri t/c Domina Shopping vienas dienas laikā iegādāsies dāvanas par vismaz 100 latiem, tās tiks iesaiņotas bez maksas.

Savukārt par prieku pašiem mazākajiem tirdzniecības centra apmeklētājiem no 21. decembra līdz 24. decembrim tirdzniecības centrā viesosies Ziemassvētku vecītis. Ikviens varēs iečukstēt viņam ausī savu slēpto vēlēšanos un kopā nofotografēties ziemeļbrieža Rūda vilktās kamanās. Pie tirdzniecības centra ieejas līdz pat gada nogalei darbosies bezmaksas karuselis bērniem.

 

TAGS: , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment