Kā veiksmīgi dienas make-up pielāgot vakaram

Vasaras siltajos vakaros noteikti neiztikt bez kāda svinīga pasākuma vai ballītes, uz kuru gribas īpaši saposties. Ja vakarā ir paredzēts kāds pasākums, tad dienas make-up var izvēlēties spilgtu, tomēr tas vēl nenozīmē, ka tāds tas izskatīsies arī mākslīgajā apgaismojumā. Šajā noslēdzošajā sērijā pastāstīsim to, kā dienas make-up var veiksmīgi pielāgot vakaram, panākot vēlamo efektu un akcentu visam tēlam.

Iepriekšējo trīs nodarbību laikā tika atklāti grima bāzes veidošanas, kā arī acu un lūpu make-up noslēpumi, izveidojot dažādus make-up, kas būtu piemēroti četriem galvenajiem sejas formu veidiem – ovālam, kvadrātam, trīsstūrim, kā arī aplim. Jāatzīmē, ka izveidotos dienas make-up ar īpašu knifiņu palīdzību, var veiksmīgi pielāgot vakaram. Tomēr šajā ziņā arī ir jāatceras pāris būtiskas lietas. Piemēram, vakara gaismā mēs labāk redzam tumšus toņus, piemēram, melnu, pelēku, tumši zilu vai zaļu, kā arī gandrīz neuztveram siltus un gaišus toņus. Tāpat mākslīga gaisma siltus toņus padara vēl siltākus, bet aukstus – vēl aukstākus, savukārt sarkanā lūpu krāsa pastiprinās zobu dzeltenīgo toni, bet ķiršu krāsa izcels to balto toni.

Veidojot vakara make-up, varam pastiprināt akcentus, ko izcēlām dienas grimā. Vēlamā efekta panākšanai, veiksmīgi var izmantot kaut ko spīdošu. Lielākoties šo lomu izpilda parastais perlamutrs, ko liekam uz izceļamām zonām – vaigu kauliem, virs plakstiņa, zem acīm, bet noteikti neskarot T-zonu: pieri, degunu un zodu, ko parasti vēlamies padarīt nespīdošu. Tāpat vakarā vienmēr var pievienot vairāk sārtuma vaigiem, kā arī lūpu spīdumu. Jāatzīmē, ka Jūs varat variēt ar spīduma daudzumu un krāsām – viss ir atkarīgs no pasākuma, ko plānojat vakarā apmeklēt.

Make-up noslēpumus atklāja MALEVICH BEAUTY STUDIO vizāžiste – Irina Sališa, izmantojot Micabella un ARTECURA Revebel kosmētiku.

Ceram, ka šie atklātie skaistuma noslēpumi ļaus Jums izskatīties skaisti un krāšņi!

Pirmā video nodarbība – grima bāze

Otrā video nodarbība – acu grims

Trešā video nodarbība – lūpu grims

Ceturtā video nodarbība – kā dienas make-up pielāgot vakaram

 

 

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment