Latvijā ienākusi inovatīva ziedu apdrukas tehnoloģija

SIA Ziedu Kalve ir jauns uzņēmums, kas piedāvā inovatīvu floristikas produktu „Runājošās Rozes” (Speaking Roses – angl.). Tā ir patentēta ziedu apstrādes tehnoloģija, ar kuras palīdzību iespējams uz dzīviem ziediem pārnest īpašus vārdus, vēlējumus, attēlus vai pat uzņēmuma logotipu. Runājošās rozes izceļas ar augstu uzraksta/attēla kvalitāti, plašu krāsu pielietojumu un iespēju pārnest vārdus arī uz tumšas krāsas ziediem. Turklāt, ziedi pēc to apstrādes netiek bojāti, kā arī nekādā veidā netiek saīsināts to mūžs. Jāpiemin arī, ka uzraksts/attēls ir ūdens noturīgs un saglabājas arī ziediem izžūstot.

Speaking Roses tehnoloģija radīta ASV 2001.gadā, un tā ir jau paspējusi iekarot atzinību visā pasaulē. Puķu festivālā HortiFair, Amsterdamā 800 dalībnieku konkurencē Speaking Roses ieguva godalgu nominācijā „inovatīvās puķu tehnoloģijas”. „Runājošie ziedi” ir pieejami 30 pasaules valstīs, un tagad arī Latvijā, kas ir vienīgā no Baltijas valstīm, kas piedāvā šādu produktu.

SIA Ziedu Kalve, sadarbībā ar Sociālo iepirkšanās studiju IzdevīgākKopā.lv piedāvā īpašu iepazīšanās un pirmssvētku atlaidi Ziemassvētku puķei ar svētku sveiciena apdruku, kuras standartcena ir 6,75 LVL, bet portālā www.izdevigakkopa.lv tā ir nopērkama par 3,33 LVL. Piedāvājums spēkā būs tikai nedēļu un tikai 50 cilvēkiem. Minētajā cenā ir iekļauta arī bezmaksas piegāde Rīgas robežās.

Speaking Roses ir personalizēts un revolucionārs jaunums ziedu nozarē, kas aptver gan dāvanu un apsveikuma kartiņu tirgu, gan reklāmas nozari. „Runājošās rozes” ir apvienojušas izjūtu nokrāsas ar ziņu, kas ir jauna standarta izteiksme mūsdienu komunikācijā. Tā ir īpaša dāvana vienā eksemplārā, kas faktiski uz visiem laikiem būs mainījusi tos iemeslus, kādēļ cilvēki vispār pērk ziedus. Patentētā ziedu apdrukas tehnoloģija ļauj izpildīt lielus pasūtījumus – tāpēc apjomam nav nozīmes, iespējas ierobežo tikai ziedlapiņas izmērs. Apdrukas individualitāte un pasniegšanas veids ir atkarīgs no personiskajām vēlmēm un izdomas.

„Runājošo ziedu” emocionālais pasniegšanas veids ir piesaistījis efektīvas klientu lojalitātes programmas daudziem pasaulē zināmiem brendiem – Rolex, Coca-Cola, Kodak, Lexus u.c. Vienu no neparastākajiem pasūtījumiem veicis miljonārs Donalds Tramps, kurš savai dzīvesbiedrei uzdāvināja puzli no 70 rozēm. Uz katras puķes tika uzrakstīti vārdi, no kuriem viņai bija jāsastāda romantisks vēstījums. Arī Holivudas zvaigznes šis jauninājums nav atstājis vienaldzīgas: Toms Krūzs pārsteidza televīzijas skatītājus un  fanus, pasniedzot 225 runājošo Rožu pušķus Ellenas DeGeneres šovā vientuļajām mātēm, Dženifera Lopesa ir dāvinājusi rozes koncertu apmeklētājiem ar jaunās dziesmas nosaukumu un autogrāfu uz ziedlapiņām.

TAGS: , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment