LV grupu saraksts kļūst arvien garāks

Festivāla “ZZ Baltic Beach Party” rīkotāji ar prieku dara zināmu kā jau tā garais pašmāju grupu saraksts kļuvis par vēl trim košiem ierakstiem bagātāks. Kļuvis zināms, ka pludmales festivālā, kas šogad par godu jubilejai norisināsies trīs dienas – no 22. līdz 24.jūlijam, uzstāsies arī “Triānas parks”, “S.P.B.” un “Briefing”.

Piektdienā uz “D-Light Summer Lounge” skatuves ikvienam būs iespēja baudīt liepājnieku apvienību “The Briefing”, kuri mūzikā, kombinējot dzīvo izpildījumu ar elektroniku, eksperimentē tik talantīgi, ka viņu radīto grūti iemānīt kādā konkrētā žanrā.

Uz “Zelta saulrietu” skatuves piektdienā uzstāsies maģistri, inženieris un ģēniji jeb grupa “S.P.B.”, kuri pavisam nesen nāca klajā ar jaunu dziesmu “Request for Reincarnation”, kas tapusi, strādājot pie otrā albuma.

Savukārt, sestdienā uz “Zelta saulrietu” skatuves eklektisku roku ar dažādām dekorācijam un stilu variācijām piedāvās ekstravagantā grupa “Triānas parks”, kuras priekšnesumi nav domāti tikai ausīm, bet pavisam noteikti arī acīm.

Jau vēstīts, ka Liepājā festivāla “ZZ Baltic Beach Party” desmitgades svinībās kā īpašie viesi ierodas THE RASMUS, MADCON, SKIP THE USE, ATB, SISTEM, SASH!, ZVERI, TUKLAN, AUDIOSMOG, BEDWETTERS, kā arī REIGANI kuri par godu fesitvāla jubilejai sniegs sensacionālu priekšnesumu.

Visdažādākās krāsas un sajūtas gaidāmas uz “Zelta saulrietu” satuves, uz kuras viens no spilgtākajiem toņiem noteikti būs programma “Liepājas dzintara zelta mirkļi”, kas ļaus pakavēties atmiņās par Latvijas festivālu vectētiņu.

Jauda un pārliecība gaidāma arī uz “Beach Dance House” satuves, kuras saturs tiks atklāts tuvākajā laikā.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment