Nagu kopšana mājas apstākļos

Ja ir kāds brīvs vakars un tā vien gribas sevi palutināt, tomēr nevēlaties nekur doties un izšķiest naudu, varat veikt manikīru mājas apstākļos. Un atcerieties, ka nagi daudz ko liecina par cilvēku.
Manikīrs

Perfekta manikīra viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir roku kopšana. Rokas noveco piecreiz ātrāk nekā jebkura cita ķermeņa daļa, tāpēc pareizai roku kopšanai ir ļoti liela nozīme.
7 soļi perfektam manikīram:

  1. Notīriet nagu laku, vēlams ar nagu lakas noņēmēju, kas nesatur acetonu, jo tas nebojā nagu virsmu un nesausina nagus.
  2. Ar nagu vīlītes palīdzību izveidojiet vēlamo nagu formu. Ja nagus regulāri apvīlē, tie neplaisā un nesprēgā.
  3. Uzklājiet ienadžu noņēmēju un, izmantojot ienadžu atbīdītāju, noņemiet to. Kaitīgu ārējo apstākļu iedarbība sausina ienadžus un tie ātri plaisā vai arī izraisa ādas plaisāšanu un ievainojumus ap nagiem. Optimāla rezultāta iegūšanai centieties katru dienu vismaz dažas minūtes veltīt uzmanību saviem ienadžiem.
  4. Nomazgājiet rokas siltā ūdenī un nopulējiet nagus ar maigu manikīra vīlīti, lai nagu laka labāk turētos.
  5. Ja jūsu nagi ir vāji, par pamatu nagu lakai izmantojiet nagu stiprinātāju, īpašu uzmanību pievēršot nagu galiem. Pamata slānī zem nagu lakas lietojot nagu stiprinātāju, nags tiek aizsargāts un nostiprināta nagu laka.
  6. Uzklājiet nagu lakas pamata kārtu, noklājot visu nagu, bet atstājot nelielu vietu līdz ienadžiem.
  7. Uzklājiet nagu laku divās kārtās, ar vienu otas vilcienu uzklājot nagu laku nagam pa vidu, tad izlīdzinot pa nagu malām, neskarot ienadžus. Katrai nagu lakas kārtai ļaujiet nožūt.

Ja nu gadījumā nemaz negribas aizrauties ar garām procedūrām. Lai nagus padarītu spīdīgus un pievilcīgus vajag tikai pāris minūtes. Ielej trauciņā olīveļļu un 20 sekundes pasildi mikroviļņu krāsnī. Pēc tam siltajā eļļā iemērc pirkstu galus un paturi tos apmēram 5 minūtes. It kā ļoti vienkārši, toties nagus padarīs stingrākus un spožākus.

epadomi.lv

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment