Neatkarīgi no gada laika, visiecienītākais saldējums ir sveramais “Lieldienu” saldējums

Kā liecina A/S “Druvas pārtika” veiktā aptauja, “Lieldienu” saldējums, neatkarīgi no gada laika un ārā valdošās temperatūras, ir viens no iecienītākajiem.

„Lieldienu” saldējuma pirmsākumi meklējami 2003. gadā, kad tehnologam radās ideja izveidot saldējumu tieši Lieldienu svētku galdam.

Ziemai lēnām atkāpjoties, garās un tumšās naktis kļūst īsākas, līdz beidzot diena ir pastiepusies tik pat gara kā nakts. Tad klāt ir Lieldienu laiks Interesanti, ka pats nosaukums – Lieldienas, Liela diena – norāda uz būtisko šajā notikumā. Tas ir kopā sanākšanas laiks, kad gaisma svin uzvaru pār tumsu, kad labais uzvar ļauno.

Tomēr “Druvas pārtikas” tradicionālais plombīra saldējums, kurš tiek bagātīgi papildināts ar dažādām piedevām, kas rezultātā izveido brīnišķīgu garšas buķeti, katru kopā sanākšanas brīdi, neatkarīgi no svinamajiem svētkiem, spēj padarīt īpašu.

Speciāli šim saldējumam, kā viena no piedevām – šokolādes mērce, tika pēc pasūtījuma izstrādāta uzņēmumā „Pūre Food”. Krāsainu un raibu šo saldējumu vēl padara pievienotās krāsainās marmelādes kubiciņos un glazētās rozīnes šokolādē, kuras it sevišķi novērtē saldumu un izsmalcinātas garšas piekritēji.

“Iesākumā patērētājiem tika piedāvāts „Lieldienu saldējums” 5L un 7kg iepakojumā, ko pamatā izmantoja kafejnīcās kā sveramo saldējumu, bet ar laiku pēc pircēju vēlmēm iegādāties šo saldējumu mazākā tilpumā, lai nobaudītu šo gardumu katrā ģimenes lokā, tika izveidots 1 L ģimenes iepakojums, kas pazīstams ar nosaukumu „Plombīra – olu liķiera ar šokolādes mērci, marmelādi un rozīnēm šokolādē”, jo šis produkts tika pieprasīts ikdienā un svētkos. Šis saldējuma veids ģimenes iepakojumā ir viens no iecienītākajiem pircēju vidū,” atzīst A/S Druvas Pārtika pārdošanas daļas vadītājs Vairis Miltiņš.

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment