Noskaidroti konkursa «Mis un Misters RTU 2011» titulu ieguvēji

Piektdien, 25. februārī, plkst. 19 Mazajā ģildē, Rīgā, Amatu ielā 3/5, norisinājās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studējošo inteliģences, izaicinājuma un skaistuma konkursa «Mis un Misters RTU 2011» fināls, kurā piedalījās un par uzvaru cīnījās 10 atlases kārtā noskaidroti RTU studenti.

Par titulu «Mis RTU 2011» sacentās piecas RTU studentes (Agneta Veženkova, Laima Bilinska, Jūlija Rutkovska, Elēna Kalicka, Zanda Kivliniece), savukārt par titulu «Misters RTU 2011» – pieci RTU studenti (Oskars Buivids, Klāvs Vabulnieks, Haralds Greckis, Matīss Liepa, Oskars Pakers).

Konkursā «Mis un Misters RTU 2011» tika vērtēta RTU studējošo erudīcija, dejot prasme, prezentācijas prasmes u. tml. Katrs konkursants konkursa finālam bija sagatavojis arī mājasdarbu – speciāli šim notikumam paredzētu priekšnesumu, kura laikā demonstrēja savus talantus, kā arī tika demonstrētas pašu konkursantu režisētas video prezentācijas. Lai sagatavotu studentus finālam, ar konkursa finālistiem vairākus mēnešus strādāja skaistumkopšanas un skatuves mākslas profesionāļi.

Žūrija, kuras sastāvā bija RTU rektors Leonīds Ribickis, RTU Studentu kluba vadītāja Asja Visocka, Swedbank jauniešu segmenta vadītāja Nadežda Tarakanova, „Mis Latvia” direktore Inta Fogele, „Mr World” Latvia Kristaps Punculis, RTU teātra studijas „Spēle” mākslinieciskais vadītājs un režisors Romāns Grabovskis, „Mis RTU 2009” titula ieguvēja Laura Dembovska un RTU Studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps, vērtēja un noskaidroja uzvarētājus.

Titulu „Misters RTU 2011” ieguva Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) 2. kursa students Klāvs Vabulnieks, bet „Mis RTU 2011” – Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 3. kursa studente Agneta Veženkova.

Savukārt „Mis&Misters RTU Foto 2011” titulus ieguva Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) 2. kursa studente Laima Bilinska un EEF 1.kursa students Oskars Buivids.

Vairāku mēnešu garumā konkursa mājas lapā www.misrtu.lv bija iespēja balsot par saviem favorītiem, kā rezultātā titulus „Mis&Misters RTU Skatītāju simpātija 2011” ieguva IEVF 1. kursa studente Jūlija Rutkovska un Būvniecības fakultātes 1. Kursa students Haralds Greckis.

Visi dalībnieki savā īpašumā ieguva kluba „DStyle”, RTU Ķīpsalas peldbaseina un trenažieru zāles, kā arī „Madara Cosmetics” simpātiju balvas.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment