Sekss pa minūtem

Kā secināja pētījuma autori nodarbošanās ar mīlestību 10 minūšu laika ir optimālākais laiks lai abi partneri gūtu baudu. Neskatoties uz filmām radītiem daudz stundu seksuālām spēlītēm,  ilgstošākā slodze var būt nogurdinoša.

Secinājums bija balstīts uz aptaujas, ka arī uz zinātniskiem pētījumu rezultātiem. Izrādījās, ka vairāk cilvēku uzskata par “pietiekošu” seksu 7 minūšu laikā. Nodarbošanās ar mīlestību 7 – 13 minūšu laikā sauc par “vēlamo”. Bet viss kas pārsniedz 13 minūtes tika vērtēts ka “pārāk ilgi”.

Pie tam vairāki piekrīt, ka sekss kurš ilgst 1-2 minūtes ir “ļoti ātrs” lai gūtu baudu.

Zinātnieki uzskata, viņu darba rezultāti palīdzēs pāriem kuriem ir stereotipi. Psiholoģijas docents no Pensilvānijas Universitātes: “Vīrieši un sievietes tic fantāzijām par dzimumaktiem kas ilgst visu nakti.”  Tas bieži izraisa neapmierinātības un vilšanas sajūtu. Viņš cer, ka pētījums ļaus izkliedēt fantāzijas un atbalstīs vīriešus un sievietes ar reālistiskiem datiem.

Atzīmēšu, kā liecina pētījumi, sekss sāk nest reālu labumu tikai pēc 30 minūtēm. Izrādās, organismā notiek brīvo radikālu sintēze, kurā ir skābekļa molekulu “iebrucēji”. Ja rodas radikāļu pārmērs, tad tas var izraisīt slimības. Sekss gan tos neitralizē, bet tikai sākot ar 31.minūti.

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment