Seminārā „Gaidību 4dienas” topošās māmiņas izglītos par pirmo zīdīšanu, mājas dzemdībām un citām grūtniecēm aktuālām tēmām

Šā gada 23. februārī no plkst. 11.00 līdz 13.00 t/c „Domina Shopping” visas topošās un jaunās māmiņas jau tradicionāli tiek aicinātas uz tikšanos pie restorāna „Vairāk Saules”, kur Gundegas Skudriņas vadībā notiks ikmēneša seminārs „Gaidību 4dienas”. Nepiespiestā gaisotnē sievietēm arī šoreiz būs iespēja bez maksas tikties ar nozares speciālistiem, kuri pastāstīs par būtiskiem jautājumiem mazuļa gaidīšanas periodā un pēc tā: pareizas elpošanas nozīmi dzemdību laikā, mājas dzemdībām, pirmo zīdīšanu, šūpuļdziesmu nozīmi mazuļa attīstībā, pēdu veselību un muguras sāpēm grūtniecības laikā.

Pēdējos grūtniecības mēnešos topošās māmiņas arvien vairāk sāk aizdomāties par to, kā noritēs bērniņa nākšana pasaulē. Kādas būs dzemdības? Cik spēcīgas būs sāpes un kā tās atvieglot? Par šiem jautājumiem „Gaidību 4dienu” laikā stāstīs semināra apmeklētājām jau labi zināmā speciāliste – fizioterapeite Klaudija Hēla, kura konsultēs par pareizas elpošanas un kustību nozīmi dzemdību sāpju atvieglošanā.

Gadsimtiem ilgi sievietes ir dzemdējušas mājās, un tikai pagājušajā gadsimtā par dabisko dzemdību vidi kļuva slimnīcas. Mūsdienās attieksme pret mājas dzemdībām ir ļoti pretrunīga gan no mediķu, gan grūtnieču puses. Lai topošās māmiņas uzzinātu vairāk par šo pretrunīgi vērtēto iespēju, savā pieredzē par mājas dzemdībām ar viņām dalīsies dūla un divu bērnu māmiņa Katrīna Puriņa.

Ir sievietes, kurām mazuļa barošana norit lieliski jau no pirmās zīdīšanas reizes, tomēr lielākā daļa jauno māmiņu saskaras ar mazākiem vai lielākiem sarežģījumiem. Plašāk par šo tēmu „Gaidību 4dienas” sadaļā „Esi gatava mazulim” ar semināra apmeklētājām diskutēs psiholoģe un piecu bērnu mamma Diāna Zande. Savukārt perinatālā psiholoģe un psihoterapeite Mirdza Liepiņa pastāstīs par to, kā bērna audzināšanu ietekmē tādi vakara rituāli kā šūpuļdziesmas un vakara pasaciņas.

Savukārt to, kāpēc pēdas jākopj tikpat rūpīgi kā sejas āda, turklāt ne tikai grūtniecības laikā, sievietēm atklās un praktiskus padomus sniegs „Veselības centra 4” filiāles „Pēdu centrs” speciāliste Iveta Skadmane-Šūmākere. Savukārt semināra nobeigumā apmeklētājām būs iespēja „Veselības centra 4” fizioterapeitei Maijai Skrastiņai Bulvānei uzdot jautājumus par muguras problēmām grūtniecības laikā un pēc dzemdībām.

Kā ierasts, pasākuma dienā līdz plkst.16.00 visas „Gaidību 4dienas” karšu īpašnieces t/c „Domina Shopping” varēs iegādāties grūtnieču, zīdaiņu un bērnu preces ar īpašām atlaidēm, kā arī izmantot speciālos piedāvājumus dažādos veikalos, lai iegādātos apģērbu, apavus, kosmētikas un skaistumkopšanas līdzekļus arī sevis palutināšanai. „Gaidību 4dienas” kartes iespējams iegūt bez maksas, reģistrējoties semināra norises vietā.

TAGS: , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment