Šosezon rotaslietu modē dumpīga spozme, retro atskaņas, dīvu elegance

2012. gada pavasara un vasaras sezonā juvelierizstrādājumu modē būs mūzikas iedvesmotas rotas, retro atskaņas no piecdesmitajiem un modes skatēs redzamā elegance. Tas viss atspoguļojas dzīvesstila zīmola THOMAS SABO 2012. gada pavasara un vasaras sezonas valdzinošajā kolekcijā GLAM & SOUL („Valdzinājums un iedvesma”). Tajā ietilpst tādi iecienīti THOMAS SABO motīvi kā spārnotās sirdis, ķirši, zemenes, veiksmes četrlapu āboliņa lapas, ķirzakas, jūraszvaigznes, dumpinieciski krusti un anarhistiski galvaskausi jaunā dizaina risinājumā.

Pavasarī un vasarā juvelierizstrādājumu modē būs gan izteiksmīgi un nozīmju pilni simboli, gan ultramodernas un atturīgas rotas vienlaikus. To ataino arī jaunā THOMAS SABO kolekcija GLAM & SOUL, kurā ietilpst trīs tematiskās līnijas: spilgtām personībām – REBEL AT HEART („Sirdī dumpinieks”), romantiskām būtnēm – SEASONAL („Sezonāli”), elegantām dāmām – CLASSIC („Klasika”). Kolekcijas jaunums ir sudraba aproce, kuras unikālais dizaina risinājums ļauj piestiprināt kulonus bez karabīnes katram otrajam aproces posmam.

„Mūzikai vienmēr bijusi ietekme uz dzīvesstila zīmola THOMAS SABO radītajām lietām. Turklāt rokmūzika allaž bijusi neatņemama sastāvdaļa tajās. Šosezon muzikālās nokrāsas top maigākas un ienes jaunajā kolekcijā spīdumu, valdzinošo džeza skanējumu un dvēselisko soul mūzikas burvību. Līdz ar to kolekcija GLAM & SOUL ir iecienītāko motīvu un simbolu svaiga interpretācija: no galvaskausiem līdz jūraszvaigznēm, no dumpinieciskiem krustiem līdz eņģeliskām, spārnotām sirdīm, kas dienasgaismu ieraudzījušas citā formā,” skaidro zīmola THOMAS SABO oficiālā franšīzes partnere Baltijā Anita Streiča.

Vīrieši šosezon no dumpiniekiem pārtop talantīgos māksliniekos, kuru kaislīgā daba un neatkārtojamais stils neļauj pazust pelēkajā pūlī. Vīriešiem REBEL AT HEART rotās ir dumpīga spozme, kur iecienītie simboli, tostarp galvaskausi, krusti, enkuri, iegūst jaunu elpu miniatūrā veidolā, kas pārsteidz ar interesantām detaļām. Absolūts šīs kolekcijas varonis ir miniatūrais galvaskauss, ko bez grūtībām var piestiprināt pie obsidiāna pērļu rotām, kas veiksmīgi pasvītro mūsdienīga dumpinieka tēlu.

Savukārt SEASONAL kolekcija ar kuloniem ķiršu, zemeņu, jūraszvaigzņu, ķirzaku un taureņu formās izceļ sievišķo dzīvesprieku, sapludinot retro atskaņas no pagājušā gadsimta piecdesmitajiem un sešdesmitajiem gadiem ar modernām formām un izteiksmīgām krāsām.

Jaunā CLASSIC līnija ietver visu laiku stilīgāko simbolu pievilcību un sapludina to ar romantisku pārpilnību, klasisku šarmu un parīziešu modes skatēs redzamo eleganci. Tie ir sirdis iekarojušie zīmola THOMAS SABO simboli, tai skaitā jauno gredzenu sērija, čūska un sirds ar sarkaniem vai melniem cirkoniem un veiksmes četrlapu āboliņa kulons, kas papildina spārnoto siržu klāstu.

Tā kā THOMAS SABO ir krājkolekciju zīmols, ikvienam šo sudraba rotu cienītājam ir iespēja papildināt jau esošās rotas no iepriekšējām kolekcijām ar svaigiem elementiem, tādējādi radot personificētu rotaslietu kombināciju.

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment