Veselības veicināšanai aicina apmeklēt bezmaksas iepazīšanās nodarbības

Aktīvās atpūtas centrs “Joker klubs”, domājot par cilvēku veselības un fiziskās formas uzlabošanu, interesentiem dod iespēju jebkuru pirmo aerobikas nodarbību sporta klubā izmēģināt bez maksas, tādējādi rodot priekšstatu par atmosfēru, konkrētās nodarbes piemērotību, kā arī palīdzot uzsākt sportiskās nodarbības, kas nereti ir grūtākais.

Februāris aktīvās atpūtas centrā “Joker klubs” ir sportisko aktivitāšu laiks, kad ikviens interesents var apmeklēt sev tīkamās atvērtās nodarbības un saņemt atlaižu kuponu pirmā abonementa iegādei.

Tuvojoties pavasarim, cilvēki arvien aktīvāk meklē iespējas uzlabot veselību un fizisko formu, lai vasaras sezonu sagaidītu moži, skaisti un sportiski. Nereti plašais dažado sporta nodarbību piedāvājums rada apmulsumu – ko izvēlēties, kādas nodarbības būtu piemērotākās. Lai dotu iedzīvotājiem iespēju izmēģināt konkrētas aerobikas nodarbības, pirmo reizi aktīvās atpūtas centrā “Joker Klubs” tās iespējams izmēģināt bez maksas.

“Bieži vien cilvēki vēlas aktīvāk nodarboties ar sportu, taču ir grūti apņemties un sākt apmeklēt sporta klubu regulāri. Esam nosaukuši šo par sportisko aktivitāšu laiku un nākuši pretī sportot gribētājiem, lai ar bezmaksas atvērtajām nodarbībām mudinātu viņus sākt domāt par savu veselību, vienlaikus iedrošinot,” norāda aktīvās atpūtas centra “Joker klubs” izpilddirektore Antra Videniece.

Papildus tam, apmeklējot atvērtās nodarbības, “Joker Klubs” dod iespēju abonementu nākamajam periodam iegādāties ar 10% atlaidi.

Pirms sportošanas uzsākšanas, interesenti aicināti pieteikties konkrētam aerobikas nodarbībām, rakstot “Joker Klubam”. Nodarbības notiek pēc standarta grafika, ko iespējams aplūkot: http://www.jokerklubs.lv

TAGS: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment