Unikāla iespēja bez rindas tikties ar bērnu pulmonologu

6. februārī plkst. 16.00 Māmiņu kluba telpās notiks dr. Renātes Snipes lekcija par bērnu plaušu veselību. Ņemot vērā pašreizējo gadalaiku un rindas, kas diemžēl liek gaidīt uz bērnu pulmonologa konsultācijām, dr. Snipes lekcija būs ne tikai ārsta skatījums par aktuālo, bet arī iespēja ikvienam nodarbības dalībniekam uzdot ārstam sev svarīgos jautājumus. Lekcija ir bez maksas, un vecāki uz to var droši ņemt līdzi savus bērnus.

Dr. Renāte Snipe ir bērnu pulmonoloģe, kas savus mazos pacientus un viņu vecākus pieņem Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā un Latvijas Universitātes Medicīnas pēcdiploma Izglītības institūtā. 6. februārī viņu satikt varēs arī Māmiņu klubā, kad pulmonoloģe aicinās vecākus aizdomāties, kāds ir viņu bērnu klepus.

Klepus mēdz būt ļoti dažāds – parasts ziemas krekšķis, infekcijas izraisīts, reizēm tas var norādīt arī uz astmu vai alerģiju. Lekcijas laikā dr. Snipe pievērsīs uzmanību iespējamajiem simptomiem un rīcībai, kāda būtu nepieciešama no vecāku puses, ja bērnam ir klepus.

Dr. Renātes Snipes lekcija „Mans bērns klepo!” Māmiņu klubā notiek sadarbībā ar mājas lapu www.bernsklepo.lv. Tā ir vietne, kur iegūt informāciju, piemēram, par klepu, alerģijām, astmu, kā arī plaušu speciālistiem, kuri var palīdzēt bērniem. Pieteikties lekcijai iespējams vēl 5. februārī.

TAGS: , , , , , , ,

0 KomentāriYou can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment